собі на згадку та іншим для інформації: квебецький іміграційний процес — доволі дороге задоволення, якщо лишень ви не якийсь там сирійський біженець… для прикладу ось наші лише офіційні витрати на розгляд документів (долари канадські):
  • 2011 — $851,-- за розгляд заявки міністерством іміграції квебека (це за родину: 2 дорослих, 2 дітей, за старими розцінками);
  • 2013 — ₴1’760,-- за екзамени tefaq з французької мови (2 сертифікати, необхідно було дослати для іміграційного досьє);
  • 2013 — ₴1’550,-- за екзамен ielts з англійської мови (1 сертифікат, так само додав до досьє);
  • 2014 — $162,-- додатково за розгляд заявки в зв’язку з народженням 3-ї дитини (вже за новими розцінками, за розгляд заявки; поточні тарифи ще на $2 вищі);
  • 2015 — $1’550,-- за розгляд документів федеральним урядом канади (2 дорослих, 3 дітей);
майбутні обов’язкові витрати (без урахування варстості власне переїзду — тобто лише за «документальні» етапи):
  • 2016 — $980,-- ще знадобиться заплатити власне за візи для постійного проживання;
  • 2016 — ₴26’090,-- за медкомісію (обов’язкова процедура).
ці витрати не враховують такого:
  • приблизно ₴40 тис. за вивчення французької мови (наприклад, хороші курси bonjour français зараз вартують 1000 грн за місяць, хороший результат можна отримати за 1-2 роки навчання без перерв);
  • приблизно ₴3’000,-- в сумі за нотаріальне завірення та переклади необхідних документів і різні довідки;
  • приблизно ₴2’000,-- за відправку документів за кордон кур’єрською поштою (можна зекономити, якщо користуватися укрпоштою, але я віддав перевагу надійності та швидкості dhl).
дорого? можна, напевно, розглянути альтернативний варіант: отримати сирійське громадянство, і просто поперти через середземне море, через кілька(надцять) кордонів туди, де пасовища зеленіші.

тож наступного разу, коли почуєте, як хтось закидає українським емігрантам, мовляв, «убєжалі ат праблєм, паєхалі на всьо ґатоває!» — пригадайте цей допис, складіть докупи необхідні витрати, додайте до цього зусилля, потрібні на те, аби вивчити бодай одну іноземну мову до «розмовного» рівня — посміхніться і проігноруйте дурня.

15 коментар(ів):

Анонім сказав...

Перепрошую, не по темі: в мене значок гривні відображається тільки символом 2084, як то виправити? (з $ все нормально)

івась тарасик сказав...

@анонім швидше за все, шрифт, який використовує ваш веб-оглядач, не має відповідного значка. я би спробував вибрати інший шрифт (arial unicode як варіант дуже повного набору символів може стати в пригоді). а на якім це пристрої така халепа, і як воно виглядає на екрані (скріншот)?

івась тарасик сказав...

@анонім …і, швидше за все, не 2084, а 20B4: саме це — номер символу гривні в таблиці unicode =)

івась тарасик сказав...

@анонім замінив у тексті символ ₴ html-кодом «&#х20b4;», тепер має відображатися правильно, якщо проблема була в чімось іншому (баг веб-оглядача, приміром), а не в шрифті.

Diak сказав...

спочатку не помітив що біля ціни за медкомісію, значок гривні, прифігів :)
Але мені здається що з європою значно простіше, і дешевше.

Тарас Амброз сказав...

Покидаєш Україну?

p.s. також символів не бачу http://prntscr.com/8vl0rd

Yarema сказав...

складіть докупи необхідні витрати, додайте до цього зусилля, потрібні на те, аби вивчити бодай одну іноземну мову до «розмовного» рівня — посміхніться і проігноруйте дурня. - сподобалося і правда. Але все одно, як вона, та імміграція, задовбує в моральному плані... Завжди треба мати якусь можливість поїхати додому і підзарядити трохи акумулятори, які дадуть можливість жити далі на чужині.

івась тарасик сказав...

@diak «Але мені здається що з європою значно простіше, і дешевше» — мені здається, що тобі здається… але якщо знаєш бодай про одну загальнодоступну програму іміграції в європі — поділися інформацією, порівняємо до квебецької.

@тарас амброз «Покидаєш Україну?» — ще ні, але рано чи пізно це трапиться…

@тарас амброз «також символів не бачу» — дякую за скріншот! спробуй інший шрифт у веб-оглядачі: це схоже на банальний брак відповідного символа у таблиці.

@yarema «Завжди треба мати якусь можливість поїхати додому і підзарядити трохи акумулятори, які дадуть можливість жити далі на чужині» — тобі видніше, ти чимало часу проводиш за кордоном… особисто я боюся тієї еміграції до всрачки, — але то як великий життєвий проект: очі бояться, а руки роблять…

Piktor сказав...

Ось Мішель Терещенко, народившись за кордоном, повертається на історичну батьківщину, навіть мером став, щоб зробити її кращою.
А ти ... ех.

Вікторія Блискавиця сказав...

Заздрю, що ти вже на останньому етапі...:)

Вікторія Блискавиця сказав...
Адміністратор блогу видалив цей коментар.
івась тарасик сказав...

@piktor на відміну від пана терещенка, в мене серед предків не було магнатів, самі лише селяни, ковалі, вимушені переселенці з посяння, і ані вони, ані ще не пожили в європах. це трохи змінює перспективу.

@вікторія блискавиця що далі в ліс, то страшніше навіть думати про переселення за океани… =(

Анонім сказав...

Про кодування - не помогло. В хромі взагалі прямокутничок, як у Тараса, а в Мозіллі - ось так.
Грався зі зміною шрифтів/кодуванням у браузері, безрезультатно. Може, юнікод старуватий у мене (ще ХР стоїть)...

івась тарасик сказав...

@анонім прикро. не знаю, що підказати: я не зумів у себе (win 7, firefox) відтворити таку поведінку, які б шрифти не підставляв, як би не включав/відключав завантаження шрифтів зі сторінки тощо…

Світлана сказав...

День добрий! Мене цікавить як громадянину Квебеку зробити цей дозвіл на імміграцію https://vidnazhitelstvo.com/dozvil-na-immigratsiyu/ у нас? Через фірму скільки в середньому візьмуть за таке? Чи можна самому легко зробити?

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›