замінив батарейку (знову)

знову замінив батарейку в своєму годиннику garmin swim. попереднього разу міняв 12 травня минулого року. трохи статистики:
  • 288 днів (9 місяців та 12 днів)
  • 101 година плавання;
  • 285 кілометрів у воді.
прикрий нюанс: тижневий накопичувальний лічильник скидається в нуль під час замін батарейки. хоча записи про тренування та загальна статистика зберігаються. тобто з заміною варт було б зачекати неділі.

поновлення (2016-02-25). закреслив дещо в тексті вище: на превеликий жаль, частина записів про тренування таки зникли, поки трекер був без батарейки, і то лише останні кільканадцять записів (на щастя, все було синхронізовано з garmin connect, а відтак підтягнулося і на strava та swim.com). чому лише частина, і чому найсвіжіні — не маю уявлення… загальна статистика збереглася.

2 коментар(ів):

Serjart сказав...

Нормально тримає з таким функціоналом. У мене колись кишеньковий японський крокомір вмирав через пів року, хоча було заявлено рік від батарейки.

івась тарасик сказав...

@serjart так, годинник чудово тримає батарею, тож коли читаю огляди розумніших і красивіших спортиних трекерів з купою наворотів (як от фантастичний garmin fenix 3), і доходжу до автономності (кілька днів, тиждень макс.) — лише посміхаюся =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›