garmin swim і трохи статистики

ні, чотири кілометри за раз ще не проплив. але відколи придбав garmin swim, на «одометрі» намотало 118 кілометрів за 47 з половиною годин (49:45 у воді). що, як на мої досить скромні навички — непогано.

garmin swim

ані на секунду не пожалкував, що придбав собі трекер для плавання! по-перше, як годинник він виглядає саме так, як мені подобається, на руці зручний, легкий, не заважає. траплялося, що я цілий тиждень не знімав його з руки — просто не було в тому потреби.

так, на відміну від більш функціональних моделей garmin forerunner цей «розуміє» лише плавання — але за утричі меншу ціну, і його не треба заряджати щодня (досі працює на одній батарейці cr2032).

єдиний недолік, котрий не стільки справді докучає, скільки дратує — garmin swim вперто відмовляється визнавати мій кроль за кроль… і звітує, що я пливу на спині. час від часу чи то йому щось прочищається в електронних мізках, чи то я пливу якось інакше (хоч убийте, не впетраю, як саме), і кілька басейнів він таки погоджується визнати freestyle’ом, але переважно backstroke. прикро.

в підсумку garmin swim виявився чудовим додатковим мотиватором регулярно «завіюватись» до басейну.

статистика 2014

статистика з басейну за 2014 рік, починаючи з 20-го тижня (12 травня) і закінчуючи 52-м (28 грудня):
  • відвідування: 165, в середньому 5 на тиждень;
  • час у воді: 99 годин, в середньому по 3 години на тиждень;
  • дистанція: 200 км, в середньому 6,1 км на тиждень;
  • середня швидкість: 2 км/год;
  • середній темп: 3 хв/100 м.
фінансова статистика (не остаточна, бо абонемент ще дійсний до літа 2015):
  • ціна відвідування: 30,30 грн;
  • ціна години у воді: 50,46 грн;
  • ціна 1 км: 24,92 грн.

наразі все.

p.s. допис трохи застарів, поки лежав у чернетках… сьогодні на «одометрі» вже 126 км з хвостиком. але на жаль я два дні цього тижня пропустив через стрибки тиску і головний біль =(

2 коментар(ів):

Sashyk сказав...

А в Гарміна нема функції навчання чи чогось подібного? В мене інакший спорт-годинник, але він теж видавав своє бажане за реальне, доки я все ж не поплавав в режимі його "навчання". Тепер хіба може трошки запізно порахувати розворот, але в моїх реаліях то не є критичною помилкою.

івась тарасик сказав...

+sashyk на жаль, в garmin swim функції навчання немає. можливо, новіші дорожчі моделі (garmin fenix 3?) чи ґаджети інших виробників (pebble, swimmo) щось таке вміють… але то зовсім інша історія.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›