я знову плаваю в басейні

відколи рік тому совок наспартачив іржею в душу — тобто пошарпаний басейн «спартак» хотів змусити мене плавати в іржавих струменях і відмовився компенсувати вартість відвідування, — я не плавав. прикро.

єдиною прийнятною альтернативою був би якийсь спортивний центр мережі sportlife. але ціна річного абонемента на той момент, зі страшенними знижками (хто знає про ціноутворення sportlife, зрозуміє, ги), складала 6’500 грн — тобто… приблизно $68 на місяць (за тодішнім курсом). це було для мене надто дорого.

проте днями «ломка» досягла максимуму, я набрав ще раз sportlife і… зненацька вони мені запропонували клубну картку з доступом в басейн (classic+b) на 15 місяців за 4800 гривень. як ви розумієте, з поточним курсом долара це вже зовсім інша ціна — $29 на місяць!

не можна було відмовитися. тож від учора я знову плаваю в басейні!

з позитивного:
  • оформлення медичного допуску на півроку — на місці за 10 хвилин з поверхневим медоглядом і анкетуванням, вартість 100 грн;
  • технічний стан, оформлення перевдягалень, душових, басейну — на відмінно, з жахом пригадую «спартак»;
  • щоби витрачати за рік не більше, ніж на «спартак», достатньо відвідувати хоча би 5 разів на місяць, — якщо ж відвідувати регулярно, хоча би 3 рази на тиждень, вартість одного відвідування складе 27 гривень.
я не згадую тут такі речі, як ввічливий персонал та широкий вибір додаткових послуг — нмсд, для комерційного закладу це must.

з негативного:
  • я не захотів доплачувати ще 1’700 гривень (приблизно) за абонемент, що дозволив би мені відвідувати будь-який клуб мережі, тож «прив’язаний» до одного; вибрав той, що неподалік домівки — проте, на жаль, басейн в обідню перерву тепер, мабуть, недоступний;
  • контингент sportlife’а… дивний; здавалося б, цивілізована установа мала б приваблювати пристойних людей? ні — в перевдягальні та душовій постійно звучить груба російська лайка! від підлітків — гучніше, від старших — приглушено, але враження таке, що люди, котрі можуть собі дозволити задоволення відвідувать sportlife у нашій країні — це якесь поверхнево окультурене, трішки причесане бидло.

баланс вражень наразі задовільний. плаватиму.

p.s. тим часом щось ніяк не випадає регулярно, хоча би по вихідних, виїжджати ровером! боюся, навіть 1 тис. км не накручу за це літо =(

p.p.s. у перевдягалці знайшлися ваги. 77,3 кг. trollface (гадав, що не більше 75).

4 коментар(ів):

Yarema сказав...

Холера, то ти більший дистрофік, ніж я :-) На медогляді сказали, що в мене м’язова тканина наросла від 77 кг (минулорічна вага) до 79 кг при рості 187 см. 29$ - європейські ціни, чесно кажучи.

івась тарасик сказав...

та ні, друже, з таким зростом все-таки не я з нас більший дистрофік: 77,3 на мої 176 см -- то більше/гірше, ніж твої 79 кг на 187 см ;-)

Yarema сказав...

Та? То ти мене потішив, а то я вже спереживався, що грубшаю, чого б дуже не хотілося. Я і так зробив поступ, бо до того протягом 7 років вага вагалася 73-75 кіля.

івась тарасик сказав...

вчора мусів полічити індекс маси тіла -- в нормв, хоч і з натягом ;-) проте! ця загальноприйнята, але примітивна формула ніях не враховує а) вік, б) стать і, найголовніше, в) "конвертацію" м'язових тканин в жирові і навпаки ;-)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›