враження від нового сідла

зробив два виїзди на giant flow 1, — 73,6 кілометрів, щоби бути точним. ділюся враженнями: жорстке, зручне, приємне на дотик. суб’єктивно дещо легше за старе, хоч і не на 100 г (втім, не зважував). дупа все-одно страждає після 20 кілометрів поспіль, — але ефект нового сідла таки працює, і суб’єктивно крутити все-таки комфортніше. втричі, хехе (це натяк на ціну, коли хто не здогадався).

як би там не було, повертати до магазину нове сідло не збираюся. старе velo vl1319d2 виставив на продаж на velokiev’і.

p.s. до речі, це таки цікава функція strava: якщо заповнити профіль і накидати в список компонентів ровера (чи кількох роверів!) — strava буде ретельно підраховувати, яка деталька скільки «пробігла» до заміни.

приміром, перша каретка vp-bc73, що стояла на новому ровері, «гавкнула» після 331 кілометра, нова після встановлення пройшла лише 187 км, поки і її довелося міняти, — тепер стоїть shimano bb-un26, котра пробігла вже 541 км. круто, нє? хто там казав, що strava йому не потрібна?

35 коментар(ів):

serjart сказав...

Судячи з твоїх суб'єктивних вражень, думаю поки мені не варто оновлювати сідло. )))

івась тарасик сказав...

+serjart а що, мало похвалив? ;-)

serjart сказав...

В мене інколи також виникає бажання щось оновити, хоча воно й не потрібно. Психологічне задоволення я отримую, але розумію, що функціонально це оновлення ніяких плюсів не дає. Як кажуть "ті ж яйця тільки в профіль". Як мотиватор така покупка спрацьовує певний час і це є добре.

івась тарасик сказав...

маєш рацію, абсолютно. що головне в ровері? крутити педалі ;-)

Yarema сказав...
Автор видалив цей коментар.
івась тарасик сказав...

дві години не встаючи, no shit?! не можу повірити... маєш залізну дупу і сталеві кулі, певно :-)

Yarema сказав...

Дуже добре, що поміняв на ото з діркою посередині. Якщо сідло фігове, то вже після 20 км дупа починаю терпнути і боліти. Це ознака поганого кровотоку, що грозить інтимними проблемами. Коротше, ота діра має дві функції - вени внизу тазу не затискаються, і яйця провітрюються. Сміху тут нема, перше грозить проблемами з ерекцією, друге перегріванням сім’я. Я із-за певних проблем кілька років тому змушений був купити таке - як на разі то задоволений, принаймні 2-2.5 години можу крутити без вставання і розминання дупи. В практиці цього не роблю, бо піднімати задницю з сідла треба добре сідло чи ні - це найкраще для поновлення чи кращого обігу кровотоку.

Yarema сказав...

Ну це я раз так спробував, випробовував сідло. Їхав біля 3 годин, але реально задницю почав відчувати після 2 годин. З тими сідлами від ISM така фігня, що треба добрати оптимальну позицію. Я три дні грався з тою позицією, бо і то не так, і там тисне, і там муляє, поки знайшов одну, де все було якраз "так". От на ній і їхав.

Yarema сказав...

При чому тут сталева, просто дві точки на задниці тільки дотикаються, загартовані, ну і яйця нічого не тисне, глянь на геометрію сідла - не перекотуються через ніс сідла туди-сюди :-)

івась тарасик сказав...

формально ти маєш, можливо, рацію ;-) але практика -- а я з дитинства на роверах, -- чомусь досить сильно з теорією розходяться після 20 км в сідлі, хехе.

Yarema сказав...

Що ти маєш на увазі? Я стараюся їздити мінімум 20 км, і на тому Adamo Road без проблем це виходить.

івась тарасик сказав...

+yarema так от я й кажу, що тобі поталанило — маєш залізну дупу =)

Yarema сказав...

Нічо не розумію. Ти ж теж, бачу, намотуєш більше 20 км. Чи це не безперервна їзда?

івась тарасик сказав...

+yarema безперервна. але після 20 км вже відчувається дискомфорт. наразі «скидую» це на незвичку на початку сезону… але вже за місяць виправдовати буде нічим =)

Yarema сказав...

Ааааа, та само собою, що якщо більш-менш регулярно не їздити, то задницю будеш відчувати. Давай дійсно через місяць обміняємося враженнями, бо я, чесно кажучи, не особливо слідкував за станом моєї п’ятої точки - можливо, що дійсно не сильно відчуваю дискомфорт. Моє попереднє сідло було катастрофою, його я дійсно "відчував" дуже сильно.

serjart сказав...

Все таки я замовив нове сідло, але не дуже дороге Velo - VL-3206A. )))

івась тарасик сказав...

bienvenu au club! тепер ти пізнаєш ефект нового сідла ;-) vl3206 -- це, здається, те саме, що й giant flow 1.

Андрій сказав...

О, а та функція з детальками в Страві крута, люблю статистику.

В мене є до вас одне питання. якщо Я не по адресу, то підкажуть. будь ласка, куди йти :)

Не підкажете як вибирати велосипед? ну тобто з розмірами там все більш-менш зрозуміло, але от в деталях Я нуб.

Десь 5-6 років Я їздив (на уроки, потім на пари і такі легенькі покатульки) на якійсь китайській (наймовірніше) поробці Ardis. І мене все влаштовувало. Але одного разу Я добраче гепнувся (машина буцнула) і після того мій любий Ардіс пішов на пенсію по інвалідності. Тому Я вирішив купити новий. Оскільки Я не дуже вибагливий (хоча тепер думаю трохи активніше кататись, але все ж в помірному темпі, радше як екскурсії :) ) то орієнтуюсь на $500.

Чи можна знайти щось надійне за таку ціну? І як/що?

івась тарасик сказав...

+андрій з $500 що би ти не придбав — досвічені любителі незадоволено морщитимуть носа і критикуватимуть, а власники ardis’ів заздритимуть по-чорному =)

я порад не даватиму, але розповім, що зробив сам у такій ситуації (три сезони на недорогому сталевому giant boulder’і за плечима), і приблизно з такою ж сумою грошей на руках.

я відкрив каталог giant (просто тому що марку розпробував, але можна було взяти author, trek, canondale… але не ardis на базарі), вибрав приблизно серію, потім зайшов до магазину giant і дав продавцеві виговорится =)

а потім придбав найдорожче, що було по кишені, орієнтуючись на свої власні вимоги:

= алюмінієва рама;
= хардтейл (не повнопідвіс — за такі гроші це буде китай;
= приблизно однакового рівня обвіска, щоби не було надто дорогих чи надто дешевих компонентів відносно середнього рівня (продавець підкаже).

при такому підході за $500 практично не можна придбати щось одверто погане, особливо якщо хоча би на око порівняти ціни в різних магазинах та різних брендів. бонусом отримав готові посадочні місця під дискові гальма — може, колись додам замість v-brake’ів.

івась тарасик сказав...

+андрій ось для прикладу два ровери, які можна придбати сьогодні за таку суму:

= giant revel 3
= trek 3500 disk

обвіска приблизно співмірна, за винятком механічних дискових гальм на trek’у проти v-brake’ів на giant’і, — зате у giant’а амортизована вилка з ходом 100 мм проти 75 мм у trek’а.

це ілюстрація того, що за одну й ту саму ціну неможливо вибрати щось значно краще чи значно гірше — у чомусь виграєш, у чомусь програєш.

p.s. я би швидше вибрав «глибшу» вилку, ніж дискові гальма.

Yarema сказав...

+Івась Тарасик +Андрій : Чого ж ти Славка Дяка не згадав? Він колись написав есе на цю тему в своєму блозі Як вибрати велосипед?.

івась тарасик сказав...

по-перше, забув. по-друге, це белетристика -- почитати на сон, але як керуватися таким текстом, коли справді вибираєш, що придбати -- я собі не уявляю ;-)

Yarema сказав...

Просто +андрій пише незрозуміло - після 5-6 років їзди мав би вже чітко розуміти, що вимагається від ЙОГО ровера :-) Я того і згадав Дяка, бо в нього є там окреслені напрямки, по яких можна думати: катаюся містом, нащо мені ровер дорожчий на 200 баксів для катання поза містом, або навпаки, їжджу по горах, треба от такий. Я думаю, що твій досвід і підказка якраз то що треба.
Згадав історію. Знайома купила роверок, такий нехілий, ціна тоді в районі 800$ була, для (!!!) їждження на пари і з пар кілька км. Панти, коротше. Перший рік велік був юзаний кілька раз, другий рік тільки раз, і то з печальним кінцем - пантячий велік банально сперли біля універу. І питання, наф їй був такий ровер?

івась тарасик сказав...

+yarema & +андрій > після 5-6 років їзди мав би вже чітко розуміти, що вимагається від ЙОГО ровера :-) — ти знаєш, далеко не всі, сідаючи за комп’ютер, починають справді цікавитися операційною системою, а сідаючи на ровер — відмінностями між різними рівнями компонентів, ходом вилки, перевагами і недоліками повної підвіски тощо. людина сідає і крутить педалі. певною мірою… я заздрю таким людям ;-)

> згадав Дяка, бо в нього є там окреслені напрямки, по яких можна думати: катаюся містом, нащо мені ровер дорожчий на 200 баксів для катання поза містом — а в реальному житті така класифікація не працює. тому що апетить приходить в процесі =) пенсіонерові в європах, може, і фікса достатньо, щоби доїхати до пошти й назад — але здоровий юнак, пересівши з «україни» на початкового рівня мтб, швидше за все відкриє для себе купу нових маршрутів і вражень =) тому що сьогодні мтб реально є універсальною машиною на всі випадки життя, на відміну від шосейника, фікса чи триколісної дитячої забавки =)

Згадав історію. Знайома купила роверок, такий нехілий, ціна тоді в районі 800$ була, для (!!!) їждження на пари і з пар кілька км. Панти, коротше. Перший рік велік був юзаний кілька раз, другий рік тільки раз, і то з печальним кінцем - пантячий велік банально сперли біля універу. І питання, наф їй був такий ровер? — тут не в ровері справа, а в синдромі зайвих грошей. ця знайома все-одно їх витратила б на щось, не потрібне їй насправді. інколи смисл понтів — у самих понтах =) і ровер — не найгірша інвестиція в такому випадку. тепер у когось із її знайомих буде вєлік за 800 долярів, чо? =)

Yarema сказав...

Ну-ну, інвестиція не в ровер має бути, а в здоров’я, а ровер - це тільки засіб до цього.

івась тарасик сказав...

+yarema «в людині все має бути прекрасне: і обличчя, і одяг, і велосипед» — сказав би чехов, якби був би бімбою із зайвими $800 та жив би в епоху суспільства споживання =)

Андрій сказав...

Я було написав доста, але нет пропав і "все пропало" а тепер, після аргументів пана Івася, Я не маю що додати. Я був написав так само (навіть порівняння з україною, правда в іншому аспекті :) ).

ps: івась тарасик, надзвичайно вдячний вам за поради, і особливо за посилання, буду відштовхуватись від них і поринати в світ велосипедів.

Yarema сказав...

Ми забули ще одну річ: їздимо в велопамперсі чи без? Бо я без, з того часу як маю це сідло, мені цілком комфортно. Сьогодні проїхав 30 км, два рази мусив пружинити на ногах, бо з'їжджав з гірки, і відірвав задницю від сідла. Решта все в сідлі. І певно ще би їхав так з 10 км. Буде нагода - перевірю.

івась тарасик сказав...

в памперсі катаю, звісно.

Yarema сказав...

Я поставлю старе сідло і на ньому спробую. Тоді порівняю. Хоч пригадується, воно мене капець трафляло, що і стало причиною закупу нового сідла.

івась тарасик сказав...

та ні, стривай, який сенс? катай на цьому, якщо зручне.

Yarema сказав...

Ну що ж, проїхав я на старому сідлі 20 км неспішним темпом. Враження препаршиві. До чого воно незручне, та і мої яйця відразу відчули оцей передній дзюбчик. Регулювання не особливо поправило ситуацію. Дуже рекомендую такі сідла від ISM, хоч дорогі вони як шляк

івась тарасик сказав...

+yarema ефект нового сідла в дії =)

Yarema сказав...

Так то якраз від старого сідла. Ті самі ефекти, із-за яких я був змушений його змінити. Коротше, на разі не знаю кращих сідел за ISM Adamo.

івась тарасик сказав...

+yarema ефект нового сідла в тому, що нове сідло завжди краще, щоби виправдати покупку ;-) p.s. не сприймай серйозно, я певен, що ism adamo рулить… ну, майже рулить замість тебе =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›