ефект нового сідла

кажуть люди, що час від часу велолюбителі стають жертвою ефекту нового сідла.

ну от розпочинаєш сезон, а старе сідло, на якому відкатав уже добру тисячу кілометрів, зненацька робиться ну таким вже незручним, таким твердим… не сідло, а чисто тобі каменюка якась. отож ти довго виріваєш, підчитуєш форуми та перебираєш щось в інтернет-магазинах — аж тоді бац! завалишся до найближчої велокрамниці й везеш додому новеньке, блискуче giant flow 1. ставиш замість старого. потім ще тиждень чекаєш, коли ж видасться нагода виїхати й випробувати обновку.

аж ось субота. і ти виїжджаєш… легко, без напруження «вкручуєш» сороковочку без жодного дискомфорту, не встаючи з сідла. і ти щасливий тим, що так легко і з першого разу знайшов те єдине у світі, створене саме для твоєї дупи, ідеальне сідло!

оце і є ефект нового сідла.

наступного сезону все повторюється. тому що весь секрет, звісно ж, в отому тижні (чи навіть у парі днів) відпочинку, коли ти ще не міг виїхати з обновкою. саме цього бракувало п’ятій точці, замученій на старті нового сезону.

ні, ну і giant flow 1 теж нівроку, — не шкодую, що придбав =)

тим часом старе сідло velo vl-1319d2 (фото), чорне, брендоване для giant (штатне в комплекті giant sierra 2009-го року), залишилося без діла. стан хороший. комусь треба? залюбки позбудуся його за якусь символічну плату.
увага! сідло знайшло нового власника, усім дяка за інтерес.
p.s. сильно підозрюю, що giant flow 1 — ніщо інше як velo vl3206, тільки перебрендований і удвічі дорожчий. або vl3225?

p.p.s. поділився враженнями від нового сідла; зненацька допис зібрав більше 20 коментарів.

поновлення (21 вересня 2017). додаю фото з розмірами сідла, нехай будуть:


11 коментар(ів):

Diak сказав...

Цікаво. В мене такого нема. На одному велосипеді стоїть сідло, вже таке пошарпане, порване, яке я придбав ще в 2005тому з першим велосипедом. Той перший велосипед купу разів апгрейдився, потім вже після ньоо було два інших велосипеди, і сідло фактично єдине що лишилось від першого. І я б не сказав що воно мені аж супер пупер зручне. На фіксі стоїть зручніше. Та щось звик я до нього. Але в мене ще з серпня лежить омріяний Brooks, мої дівчата на ДН зпрезентували. Але все ніяк не поставлю)))) Хоча і планую ним замінити моє старе сідло.

івась тарасик сказав...

нема? тепер буде. це заразне ;-)

Yarema сказав...

Схоже, ти знайшов сідло для себе. П’ята точка - це капець як важливо. Я довго шукав собі, але так і не впевнений, що це саме це що треба. Виявляється, шосейна їзда і їзда гірками вимагає різних сідел.

івась тарасик сказав...

ну так допис якзар про те, що воно ж щоразу так здається: "оце воно!" -- а як насправді, сезон покаже ;-)

serjart сказав...

Напишеш про враження від нового сідла, бо я колись також придивлявся до схожого дірявого з вентиляцією. ))

івась тарасик сказав...

+serjart поділився враженнями, дуже коротко.

івась тарасик сказав...

+diak > Але в мене ще з серпня лежить омріяний Brooks, мої дівчата на ДН зпрезентували. Але все ніяк не поставлю)))) Хоча і планую ним замінити моє старе сідло. — так це ж наче 10 хвилин діла? хоча я тебе розумію, мабуть =)

Volodymyr OSTAPIV сказав...

А я собі страшенно почав хотіти Brooks і,я кби не було воно таке дорожезне, то купив би попробувати. А так мушу поки кататися на вбитому спешівському. До якого, тим не менш, жодних претензій у сфері зручності :)

івась тарасик сказав...

+volodymyr ostapiv & diak даруйте, хлопці, а brooks — це ось таке? тоді я пас =)

Анонім сказав...

Подскажите пожалуйста, какая ширина и длина седла Giant Flow 1? К сожалению на офсайте и на просторах сети данной информации не нашел...

івась тарасик сказав...

@анонім приблизно: довжина 28 см, ширина 15 см (див. фото за посиланнями).

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›