культурна країна, активні виборці

певно, комусь із сусідів не сподобалося, як я запаркувався учора (мушу зауважити, припаркувався акуратно, нікому не заважав, підписаних місць не займав).

от нещодавно в гуглоплюсах я скиглив про те, що, мовляв, якість оточуючого електорату* не дає підстав сподіватися на краще життя в близькому майбутньому. мене зразу поставили на місце: треба не сидіти і скиглити, а шукати однодумців і щось робити!

так от, той сусіда, очевидно, значно кращий громадянин: не скажу за однодумців, але на місці не сидів, а вийшов і зробив. ще би знати, хто він…

а може я даремно знову скиглю? може, це не сусіда, а така рекламна кампанія найближчого шиномонтажа? хулє, блять, культурна країна, активні виборці, чого я скиглю, справді? =)

оновлення (23 вересня 2013). продовження про культурних і активних жителів троєщини.

3 коментар(ів):

Diak сказав...

А може то випадково? Маю на увазі наїхав на нього?
Я в неділю впереш за час володіння автівкою їздив з такою самою проблемою на шиномонтаж.

івась тарасик сказав...

+diak попередні рази це було схоже на «випадково» (щоправда, жив у іншому районі, зв’язку нема), цього разу шуруп вранці «знайшовся» зверху на гумі, але не під самим крилом, а трішки збоку — коротше кажучи, от точно так, як наче хтось проходив повз,озирнувся направо-наліво, і за 3 секунди — вжик — шуруповертом закрутив =)

звісно, доказів нема. але про веб-камеру для запису протягом ночі вже подумую =) цікаво було б «упіймати» моменрт на відео.

Andrew Ivasyk сказав...

візьми шуруп і вкрути в те ж саме колесо тій машині, що буде на тому ж місці наступного разу...

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›