завтра покатаюся!

клятий картридж каретки знову, здається, здох… а пройшов він заледве двісті кілометрів (strava підказує: 188 км), а в суботу на «малому колі» почав легенько хрускотіти.

симптоми знайомі, тому в неділю заскочив до легендарної «нової землі» (давно там був, «переїхали» 50 метрів з землячки на комбайнерів), а там з альтернатив під мої «квадрати» — лише shimano bb-un26. сам собою картридж, може, і непоганий — але в комплекті йде пластикова (!) чашка-адаптер, і книжечка-інструкція, в якій чітко показано: пластикові чашки не використовувати. гхм, це називається сарказм, чи як?

чашка зі старого vp-bc73 хоч і добра, але за діаметром не пасує, трішки люфтить. поставив пластик — от цікаво, скільки витримає?

а поки я в «новій землі» вибирав картридж, миленька знайшла стенд з банданами… якраз те, чого мені давно бракувало! тепер маю собі оригінальний buff модного синього кольору. дорога, зараза, як для шматка мікрофібри, але приємна й зручна, і можна під шолом одягати — от тільки я шолом не ношу =)

розбираючи знову ровер, скористався нагодою почистити трансмісію: відмити й вимочити в гасі ланцюга, почистити зірки… згодилися щіточки, котрі днями практично задурно (10 грн) придбав у leroy merlin.

завтра покатаюся =)

оновлено (1 липня 2013). чудово покатав.

7 коментар(ів):

post-factum сказав...

Безшоломний? А як же безпека?

івась тарасик сказав...

+post-factum …а я обережненько, обережненько, городами

івась тарасик сказав...

чудово покатав.

serjart сказав...

Може то вже касета чи педаль? )) В мене постійно хрустить касета при великих навантаженнях, проте бажання її ремонтувати поки не виникло. Ось недавно вже почала скрипіти ліва педаль, то прийшлось ослабити, бо дуже китайці затиснули підшипники.

івась тарасик сказав...

+serjart ось тут пише, що quiet bicycles win races, і хоч я не ганяюся, але тихий ровер — це справний і надійний ровер, тому… треба шукати причини клацання і «лікувати» =)

Diak сказав...

одним з джерел хрусту який подібний на кареточний може бути пісок в підсидільній трубі рами. Потрібно витягнути підсідло з рами і арно його протерти, також протерти трубу рамі з середини, і хомут ексцентрика.

івась тарасик сказав...

+diak причин може бути декілька… попереднього разу діагностував саме хворобу картриджа, користуючись підказками пана брауна =) цього разу теж — але я почав підозрювати, що просто набилося піску в різьбу самої поперечної трубки… як би там не було — поміняв картридж, тепер побачу, скільки проїде без хрускоту =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›