результат ielts

поки відпочивав у криму, прийшли мої результати ielts7,5 балів. не скажу, чому, але першою емоцією було… розчарування.

хоча з точки зору необхідного результату — якраз прийнятно.

так і не зрозумів однозначно, якому рівню за єдиною шкалою ради європи відповідає ця оцінка ielts: різні таблиці онлайн по-різному позиціонують цей результат.

4 коментар(ів):

zymova сказав...

а в якому форматі проходить сам тест? скільки людей одночасно? звідки йде звук під час аудіювання? як відбувається говоріння? бо в мене досвід лише з TOEFL. де говоріння було найважчим за рахунок слабкого мікрофону, в який треба було реально верещати, щоб воно фіксувало твій тест, і в кімнаті таких орущих одночасно з різних тем 12-15. це дуже складно витримати.

івась тарасик сказав...

тест робито на 2 частини: умовно письмова (3 модулі: аудіювання, читання, твір — все в одному класі, прибл. 10-15 чол.) та усна (1 модуль: інтерв’ю, один на один з екзаменатором-англофоном).

зауважу, що організаційно в british council все проходить на досить високому рівні… але якщо для аудіювання під час франкомовного tefaq’а використовують зараз ноутбуки і навушники — в bc по-старому ставлять cd-програвач в кутку кімнати… тому поганенька акустика може вплинути на комфорт і, врешті-решт, на результат.

івась тарасик сказав...

на виправдання british council треба зауважити, втім, що їм приходять cd в пакеті з тестовим набором на групу, тож це не від них, мабуть, залежить. а от вибір кімнат з кращою акустикою…

zymova сказав...

ну зато коли ти слухаєш, всі мовчать, а не розмовляє хтось в тебе над вухом.
та і наближено до реальності. якби то людина в магазині чи на вулиці тобі щось казала, вона б не зважала на акустику приміщення))
а говорити з живою людиною таки легше — це плюс.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›