124,5 мм

придбав усе необхідне. зняв шатуни, відкрутив і вийняв картридж каретки. все просто, якщо мати правильний інструмент.

картридж — таки vp bc-73 (modus), квадрат, розмір 68x124,5 мм.

візуально цілий, можливо ще й бігав би, якщо почистити, заново змастити й поставити назад… але придбаю ще один картридж на заміну й порівняю.

p.s. кому цікаво, і собі на згадку: витискач для шатунів = 50 грн, зйомник картриджа = 40 грн, фіксатор-герметик різьби (arbolock, 6 мл) = 40 грн, велика банка wd-40 = 50 грн… тефлонове мастило (veloteflon, 14 г) та баночка рідкого всепогодного motorex'а для ланцюга = десь 50 грн разом (точніше не пригадаю).

8 коментар(ів):

Diak сказав...

поідеї картридже не розбірний...

івась тарасик сказав...

+diak так і є, а я його й не розбирав — просто зняв і подивився ширину =)

івась тарасик сказав...

а, я зрозумів, до чого той коментар… так, нерозбірний — але я мав на увазі почистити й змастити зовні, звісно ж. якщо ж полетіли самі підшипники — це буде очевидно (майже) одразу після встановлення, тоді вже просто замінити новим…

Diak сказав...

+ до коментаря до попереднього посту, чашки перед закручуванням каретки також варто змастити густою змазкою.

офтоп: я можу щось зробити щоб мене не питало капчу?

Yarema сказав...

Хм, зняв картрідж, щоб переконатися в його нерозбірності? А, маєш на увазі ставиш назад, переконуєшся або не переконуєшся, що причина хрускоту в ньому (або ні), тоді вирішуєш що робити далі?
Коли будеш переконуватися?

івась тарасик сказав...

+ diakую ще раз =) щодо капчі — не знаю, правда. мене ніколи не запитує — але я завше коментую вже залогіненим до google’івських сервісів, так чи інакше.

+yarema зняв картридж, щоби подивитися на нього принаймні зовні (візуально цілий, вкритий піском тощо), поглянути розмір на корпусі (124,5 мм) — та й просто зняти, бо все одно ж довелося б так чи інак знімати й чистити або замінини новим. назад ставитиму, як придбаю новий (бо все-одно купуватиму). спершу спробую старий, можливо — але ще порівняю, як «котяться» новий та старий, може він явно вже «дохлий», але я цього просто не розрізняю «на дотик», бо нема з чим порівняти? ну, якось так.

Diak сказав...

млинець, мене постійно питає на всіх болгспот блогах, навіть якщо залогінений... якись я не надьожний з точки зору коропорації зла)))

івась тарасик сказав...

+diak ти мусів чимось завинити перед корпорацією добра (титул «корпорації зла» віддавна зайнятий ms).

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›