чи скомпенсуються –2 мм?

от холєра, картриджі з довжиною валу 124,5 мм, здається, не надто популярні — що й зрозуміло, бо це таки досить довгий вал, а що він коротший — то краще. знайшов одну пропозицію на картридж каретки bc-73 в потрібному розмірі від харківської онлайн-крамниці велозапчастин, але…

міркую собі: а що як замінити його на картридж з розміром 122,5 мм? чи можна компенсувати ті –2 мм підстройкою передньої та задньої перекидок?

піду попитаю на велофорумах

6 коментар(ів):

Serjart сказав...

Там нічого страшного немає як на мене. Підстройку перекидки все одно треба буде робити. Я коли робив заміну шатунів, то перебрав три розміри кареток )) Знайшов золоту середину, коли зірка під час навантажень не буде "кусати" раму і не буде занадто далеко від рами. Хоча розміри каретки були вказані для шатунів, але то був явно не оптимальний варіант.

івась тарасик сказав...

+serjart ну так якісь цифри в студію? що мало бути штатне, і чи в результаті поставив ширші чи вужчі й на скільки?

Serjart сказав...

Точні розміри вже не скажу, але точно пам'ятаю, що каретка мала трохи більші розміри ніж потребували шатуни. Просто алюмінієві шатуни сідали глибше ніж старі штатні металеві. В тебе не повинно виникнути таких проблем, бо шатуни старі і я не думаю що різниця в 2 мм відіграє роль.

івась тарасик сказав...

+serjart алюміній відносно м’який, тож саджати алюмінієві шатуни на квадрат… взагалі було би неправильно? хіба що в тебе якийсь там octalink чи isis?

Serjart сказав...

Їх на щось інше не посадиш )) Звичайні бомж-пакетні Shimano за 210 грн.

івась тарасик сказав...

+serjart зрозуміло, якщо вони під квадрат — то ні на що інше не посадиш. але… робити алюмінієві шатуни на квадрат — це, імхо, не дуже правильно через м’якість матеріалу. мова була про це.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›