самооцінка

сьогодні дізнався, що результати мого вчорашнього тестування (тест c) british council оцінив на 44 бали, що відповідає їхньому рівню cpe. мусив лізти в тенета, щоби дізнатися, яка в них шкала оцінки і що ж воно за рівень такий… ну, непогано так начитався за 20 років, що (вже?!) минули після закінчення школи, — адже англійської я більше ніде не вивчав =)

щоправда мені зараз зрозуміліша шкала ради європи, оскільки саме так кодується рівень знань в групах «bonjour français» з французької. за цією, більш універсальною шкалою моя англійська тягне приблизно на c1, можливо з бубликом.

втім, можу також припустити, що cpe — це не мій фактичний рівень, а той, якого тепер треба прагнути, записуючись на курси англійської. а вчитися і проходити серйозний тест, ймовірно, таки потрібно буде — якщо доведеться додавати сертифікат ielts до іміграційного досьє.

p.s. віддавна маю в себе підручник з підготовки до toefl (максе, це твій?!)…

4 коментар(ів):

Евгения сказав...

Я так рада за тебя! :х

tivasyk сказав...

+евгения дякую! «і настрій мій — покращився!» (с) гришковець.

Андрій Івахненко сказав...

А відчувати заздрість, це дуже погано?
:)


Вітаю.

Натрапив якось на твій профіль у Livemocha (як не помиляюсь, я на кілька сервісів зазирав ).

Як тільки встигаєш?

Мені ні часу ні витримки не вистачило, закинув.

tivasyk сказав...

+андрій івахненко
>А відчувати заздрість, це дуже погано?
не знаю, але якщо таки погано — мене до раю не пустять =) щоправда, придумав собі виправдання, мовляв, є два види заздрості: чорна, коли «най би тебе шлях трафив, а стодола згоріла!», і біла, коли «от і я б так хтів»… і за такою класифікацією переважно страждаю на білу.

> Натрапив якось на твій профіль у Livemocha. Як тільки встигаєш? Мені ні часу ні витримки не вистачило, закинув.
от якраз на «живу мокку» я теж давно не заглядав… свого часу пробував користуваться як безкоштовною, онлайновою і соціально-орієнтованою (у вивченні мови це не лайка, а плюс) альтернативою rosetta stone, ще до того, як записався на курси. а як почав навчаться серйозно — закинув: якось малоефективно для мене виявилося. і вимагає суворої самодисципліни. а я ж лінивий, як диван =/

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›