прокол

другий рік керую автівкою без проколів, вже навіть почав дивуватися, чи взагалі доведеться колись користуватися домкратом і запаскою...

довелося.

сьогодні вранці їхав на роботу, і на вул. івашкевича помітив, що машинка наче легенько «постукує» чимось по асфальту — запідозрив нехороше і за поворотом зупинився, щоб оглянути колеса. полегшено зітхнув, коли побачив, що з шини заднього лівого стирчить... ключ. звичайний маленький ключик від квартирного замка (полегшено, бо могло бути гірше — щось із двигуном чи ходовою).

перша моя заміна колеса на домкраті пройшла швидко — хоч і не дуже комфортно, під дощиком.

колесо з ключем в ньому сфотографував — світлини на телефоні, і попри наявність bluetooth швидко «витягти» їх не виходить (детальніше про «глюки» samsung'а буде в іншому дописі), тому ілюстрації додам трохи пізніше (поновлено: додав).

на запасці далеко не катався — заїхав у найближчий шиномонтаж там же на вул. скляренка, одразу відремонтував і поставив колесо.

3 коментар(ів):

Offspring сказав...

О, я на другий день як купив новенького Ланоса поїхав міняти шини на зимові. Заїзджаючи на спеціальну установку я "трішки" промазав, не попав колесами на рейки і розфігарив ліве колесо на 4 см. Довелось його латати та ставити на запаску, а на запасці їздити. Благо машина була нова і всі 5 шин (разом з запаскою) одинаковими.

jin сказав...

У мене найсерйозніший прокол був на Skoda Oktavia - якось зразу після "переобувки" на зимові шиповані Ultra Grip 500 поїхав у Франківську область і у якомусь селі (чи то за селом) у полі "зловив" арматуру, порвав боковину колеса, у шиномонтажі сказали відновленню не підлягає :( Запаска - літня, колеги передали нове колесо Автолюксом у Львів, і я туди за ним їздив. Причому уже із новим колесом у багажнику по дорозі на шиномонтаж я пробив запаску ;) правда на ній ще "дотягнув" до майстерні

tivasyk сказав...

цікаві історії, дякую =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›