на додачу до вже досить великої збірки справді корисних онлайнових ресурсів для вивчення французької мови, нещодавно знайшов і почав користуватися ось цим:


це онлайновий інструмент для тренування французької орфографії. реєстрація безкоштовна, — після цього протягом року користувачеві доступні онлайнові вправи з тренування граматики. на початку система дає невеличкий тест і визначає проблемні галузі, згодом мірою виконання вправ адаптується до рівня студента.

формат вправ дуже зручний для «казуального» використання: щораз на екрані з’являється одна фраза, і необхідно вказати, яке слово містить помилку, або ж погодитися, що фраза вірна. у випадку помилки система показує вичерпну довідку.

на додачу projet voltaire можна використовувати на смартфоні з android, що перетворює його на майже ідеальну «казуальну» розвагу для таких затятих франкофілів, як оце я =) базова безкоштовна версія дає доступ до двох основних рівнів тренування, платна версія коштує аж 77,19 гривень і пропонує 14 рівнів тренування.

p.s. блог проекту містить чимало підказок з орфографії — кожна зручно оформлена та доповнена вправою на тренування.

поновлення (2013-11-18). знайшов на сайті projet voltaire інформацію про вміст курсів та їхню вартість… недешево, але цілком терпимо, якщо мати собі за мету опаування французкої:


2 коментар(ів):

zymova сказав...

цікава штука. підловлює на неуважності : )

івась тарасик сказав...

+zymova ну… кого на неуважності — а кому й справжній інструмент вивчення нового =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›