велонетерплячка

інколи, як задумаю собі щось придбати, мене трафляє нетерплячка… нечасто, але трапляється. приміром, учора мусів таки ввечері, дорогою додому заскочити до найближчої велокрамниці, на оболоні. придбав:
  • щільну куртку trimm patagonia (ги, можливо, жіночу модель, але на примірку підійшла чудово);
  • недорогий набір термобілизни craftbasic 2-pack (до речі, як виявилося, продали не дорожче, ніж у польщі);
  • легкі рукавички-трансформери craft hybrid weather glove.
тепер, гадаю, можна спокійно кататися аж до снігів. в суботу вранці обкатаю, а в неділю… ще раз =)

до речі, я не один такий з проблемою хоча б розібратися у цьому багатошаровому одязі… ось на bikeforums.net відвідувач з рідкісним випадком селерофобії (гиги) зважився запитати те саме (ще у 2008 році)… і отримав приблизно шість з половиною тисяч слів у відповідь, з порадами на будь-який смак.

7 коментар(ів):

serjart сказав...

Головне щоб ти катав на веліку. Я інколи також закуповуюсь деякими речами для мотивування себе діяти в потрібному напрямку, але в результаті ті речі припадають пилом. Хоча інколи вони мене таки примушують діяти, але не довго. ))

Yarema сказав...

А куртяк коштував тих самих 140 євро, так як на сторінці магазину, що ти подав?

івась тарасик сказав...

+yarema трішки дешевше, ніж там (на 15 євро). але дорожче, ніж можна було б знайти онлайн, якби знати заздалегідь, що саме ця модель сподобається і саме цей розмір підійде. чекати не хотілося, придбав.

івась тарасик сказав...

+serjart згоден, це головне. мотивація, втім, теж важлива: от, приміром, зараз я заледве можу дочекатися суботи, коли зможу виїхати =) а може навіть якось плюну на певні незручності й почну їздити в контору ровером…

коротше: життя складається з тих дрібничок і дурничок, які ми робимо, поки чекаємо чогось великого і важливого.

Yarema сказав...

Ха, я теж думав, що напряг їздити на роботу ровером, потієш, час і т.д. Але після кількох пробних поїздок виробилася методика. Їду - потію, само собою, але на роботу їду спокійним темпом, так що не дуже потію. Мені 14 км на роботу. В рюкзаку маю 2 майки, паперові рушники одноразові і пшикалку типу AXE. Приїхав, в туалеті в кабінці перебрався, повитирався, натягнув чисту майку, пшікнувся, вимив писок і до роботи готовий. Назад вдягаю наступну свіжу веломайку (або часом на роботі переполощу в воді ранкову, вона ж швиденько сохне на батареї, тоді її), і вйо, вже дозволяю собі притиснути, вдома вже душ, прання-полоскання майок. Повір, це так здається марудно, але за кілька разів надригався і дискомфорту вже немає, це все робиться дуже швидко.

івась тарасик сказав...

+yarema вірю, бо й сам так катав кілька разів (гаразд, тричі) у травні. потім був переїзд на нову квартиру, який затягнувся… аж на все літо, якось так. треба знову «налаштовуватися».

Yarema сказав...

30 км в день 5 разів на тиждень протягом року - теж незле :-)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›