gog знову роздає ігри задурно

ви ще не зареєстровані на gog'у? але ж я вам розповідав, що там не лише бувають чималі знижки на різні хороші забавки (зараз $2.99 за візуально чудовий far cry 2), але й час від часу роздають ігри за так. безоплатно. задурно.

цього разу — dungeons 2.

якщо не собі, так діткам заберіть (gog.com).

p.s. щойно зазирнув до своєї ігротеки на gog'у — вже назбиралося 88 забавок.

свято приїхало!

дочекався. доця допомогла зняти старі клавіші, переставити гумові демпфери й поставити нові «ковпачки» /dev/tty…

…і зненацька мій pok3r — зовсім інша клавіатура, як на вигляд, так і за тактильними відчуттями та звучанням. перше враження: клавіатурний оргазм =)

ну от, тепер заздріть, хто «в темі».

вечір п'ятниці

вдома після навчання. кручу в руках нову цяцьку, bestech swordfish, не можу відкласти… читаю фотоісторію хлопаки, котрий зробив собі маленький шедевр зі старої cherry g80 і набору dz60.

оце я так відпочиваю в п'ятницю ввечері.

свято наближається!

не минуло й року: massdrop вислав замовлений ще у квітні минулого року елемент клавіатурного ендґейму, омріяний /dev/tty від matt3o. залишилося дочекатися… і поремонтувати кабель.

p.s. фотосесія в жанрі клавіатурного порно буде обов'язково =) без кросівок.
інколи потрібно поглянути, хто «спамить» в ефірі на частотах wifi, і в яких каналах. щоби не тягти з репозиторіїв якісь графічні додатки для такої секундної справи, можна скористатися невеличкою програмкою з набору network manager'а ― nmcli:

nmcli -f "SSID,FREQ,CHAN,RATE,BARS" d wifi list

якщо треба періодично сканувати ефір, додається watch:

watch 'nmcli -f "SSID,FREQ,CHAN,RATE,BARS" d wifi list'

якщо треба відфільтрувати лише свою точку доступу — додаємо grep:

nmcli -f "SSID,FREQ,CHAN,RATE,BARS" d wifi list "home_sweet_hell"

знали про це? я — ні, оце щойно надибав.
сьогодні віддав двадцять п'ять канадських долари за маршрутизатор d-link dir-835 і два повторювачі d-link dap-1520. ще раз — двадцять п'ять доларів; щоправда, довелося трішки покататися: десь 50 км туди й назад.

дивлюся на hotline: лише один (новий) повторювач в україні коштує більше тисячі гривень — себто близько п'ятдесяти доларів. рутер хоч і старенький, без 802.11ac, але на свій час був одним з найкращих у своєму класі — зараз щось подібне, нове теж коштуватиме десь під тисячу…

в підсумку — зекономив десь $125. люблю канадський kijiji =)

навіщо мені той маршрутизатор? я мав старий d-link di-524 (802.11g), що його хто зна й нащо притяг з україни… підключив його до кабельного модема — і злякався: ледве тягне (максимум 4-5 мб/с і страшенні затримки). щойно перепідключив той dir-835 — не натішуся.

і це я ще не пробував, чи потрібні мені повторювачі: помешкання невелике, рутер наче й сам всюди «дострілює»… хіба що влітку на подвір'я за будинком інтернет кидати?