github і кава

8:30, ранок неділі. за вікном — пізня монреальська осінь, термометр показує-3 °c, в кавоварці зварився van houtte / mélange de la maison… а я другий день поспіль намагаюся з'ясувати, як зібрати докупи оцю складанку:

hugo + asciidoc + github = статичний вебсайт

hugo практично не потребує жодних танців з бубном — встановив, завантажив до підтеки themes якусь тему, додав текстовий файл у форматі markdown, запустив сервер — і насолоджуєшся результатом.

прикрутити до нього asciidoc замість markdown — так само справа кількох хвилин.

але через github я перечепився, як сліпий… як не намагався відтворити процедуру, запропоновану підказкою з розгортання hugo на github — не виходить. я розумію засади контролю версій, і даю собі раду з github у найпростіших випадках (маємо оригінал, створили гілку, відредагували, затягли), — але не розумію специфічних особливостей git, це якась головоломка з незрозумілих термінів і таємних ритуалів…

я мушу цього навчитися!

ресурси


3 коментар(ів):

Disfinder сказав...

по гіту колись був гарний сайтик, але десь щез. на щастя, я собі сторіночку зберіг, а потім і опублікував для друзів. рекомендую

http://www.disfinder.com/2014/11/think-git.html

Disfinder сказав...

йой, є ж оригінал тексту, осьо він
http://think-like-a-git.net

івась тарасик сказав...

@disfinder дякую! я трохи покрутив git в руках… і відчув, що аби справді вільно користуватися нею, треба пройти університетський курс і захистити дисертацію =) ну, але хто не береться — той не зробить. треба вчитися.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›