обивателята

#цитата | «Для обивателів російсько-совєцько-блатне стало рідним .Їм там комфортно від Ужгорода до Сум.Вони не хочуть розвиватися, думати і їх зона комфорту – це пиво перед телевізором і шашлики у загидженому лісі» (галина пагутяк)
мою стрічку, певен, ці обивателі не читають. і тим більше не читають вони стрічку галини пагутяк, чи когось іншого зі справжніх патріотів — бо правдонька очената наколить. а в обивателів ростуть обивателя́та, рильцями вконтактах.

проект україна v2.0 «какаяразніца».

3 коментар(ів):

le_cha_sever сказав...

та що ж це таке - знову народ не той!

івась тарасик сказав...

@le_cha_sever ну так, знову скиглення, фу-фу =D але ху%вий стан справ у країні та державі можна пояснити з двох точок зору: а) народ поганий, і б) влада погана. суть допису пагутяк, як я його бачу, не в тому, щоби вчергове підкреслити варіант а — а в тім, щоби ще раз безпорадно наполягти на тому, що… немає ніяких двох варіантів: обидва суть одне: «народ поганий». від себе додам (це було зайве в дописі пагутяк, але рано чи пізно доводиться пояснювати, особливо коли хтось почина чіплятися до слів): немає ніякого народу, це абстракція. а от тьотя галя, котра йде на виборчу дільницю й віддає голос за те, щоби до верховної ради пройшов клоун, брехлій, популістка тощо. тобто закид «що ж це таке — знову народ не той!» насправді мав би звучати «що ж це таке — знову ми (бо ми разом і є та обстракція) не ті!». і тоді не смішно ні разу. тому що й ті, що проходять до верховної ради і потім там прогулюють, кнопкодавлять, продають свій голос, зневажливо ставляться до думки, що мова важлива, і що вже давно на часі — це теж ми. ху%овий народ.

le_cha_sever сказав...

А хто сказав що смішно?
А вот про мову з твоїх вуст - це смішно. Звалив з країни - і скиглишь, що мову притесняють. А хто її буде розвивать та використовувати? При цьому я тебе не засуджую - дітям зараз на Україні не місце :(

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›