епітафія для ukrainians.co


ну що, панове «марсіяни з лемківським корінням», ukrainians.co фзьо? =)
цитата | «всі ці обіцянки збудувати «новий найкрутіший сервіс спеціально для українців / велосипедистів / веганів / марсіян з лемківським корінням» завжди породжують завищені очікування, занижену якість продукту та постійне погіршення ситуації на ринку аналогів» (na chasi).
навіть не знаю, чи сміятися (бо результат був легко прогнозований), чи плакати (бо комедія тривала лише чотири місяці). оглядова стаття була би чудова, якби… її було опубліковано наступного дня після анонсу тієї міфічної соціалочки для українців — тому що всі, абсолютно всі перелічені фактори провалу були очевидні від самого початку!

ну, насолоджуйтеся принаймні «розбором польотів», якщо ті 4 місяці можна назвати польотом. а ми посміємося з «марсіян з лемківським корінням»:
цитата | «найбільш вразливими стали близько 400 тис користувачів, які внесли свої email, імена та прізвища, а також інші дані плюс навіть якийсь першопочатковий контент до чергового сайту, адміністратори та бенефіціари якого нікому не відомі» (na chasi)

2 коментар(ів):

Oleg Bozhenko сказав...

Вже стільки разів намагалися зробити українську відповідь «Фкантаґтє» чи ФБ що це вже навіть не смішно. Соціальні мережі формуються за певних умов і якщо умови не складаються то навряд щось вийде. «Фкантаґтє» вистрілив в тому числі через те, що російський сегмент Вебу не дуже толерантний до чужого. Український — навпаки, також основні соц. мережі вже мають український інтерфейс та українську аудиторію.

івась тарасик сказав...

@oleg bozhenko от і я ж про те!

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›