garmin swim… втопився

на жаль, цуцик здох — точніше, втопився: вчора я відкрив і висушив свій garmin swim, вставив батарейку — працює! перевірив прокладку, ретельно закрив, налаштував.

після цього годинник справно працював — аж поки сьогодні я не пішов плавати до басейну… там він і втонув — одразу перестав працювати. вдома відкрив — звідти полилася вода: наковтався повно.

знову відкрив, але цього разу вже навіть не сподіваюся, що працюватиме. спробую придбати б/у на kijiji, бо новий — під двісті канадських доларів, досить дорого для мене зараз.

дуже сприкрений.

3 коментар(ів):

Yarema сказав...

Десь ти фігово щось зробив, що вода зайшла - прокладка певно нещільно лягла. Я свій розбирав, вже не пам'ятаю чому, теж почав після того "запотівати". Розібрав ще раз, промив рідиною для промивки друкованих плат, висушив на сонці, прокладку трохи прогрів, наклав поки тепла, закрив кришкою - вуаля, після цих процедур жодна крапля всередині не появилася. Я думаю, що тобі варто спробувати мій метод (хоч насправді це не мій, так реанімують втоплені телефони, колєга з сервісу показав мені майстер клас).

Yarema сказав...

Забув сказати, що зі своїм GPS Watch Nav III я плаваю в басейні, він не такий наворочений, як твій, просто в падло знімати.

івась тарасик сказав...

@yarema дякую за підказку, так і зроблю наступного разу, коли відкриватиму, щоби поміняти батарейку. наразі басейни закрилися на літо, тож поки що годинник не тоне. трохи згодом повідкриваються літні відкриті басейни біля дому та в парку поруч, тоді буде актуально.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›