щоразу, коли хочеться пригадати, що я там відчував два чи три роки тому, і що писав з приводу різних подій, і не можу нічого путнього знайти в отих ваших фейсбуках та гуглоплюсах — кляну себе і знову даю обіцянку навіть найкоротші нотатки робити радше у щоденнику, аніж у соціалочкаш — бо тут звичайний пошук goolge все швидко і надійно знаходить.

отже, про гонтарєву і аласанію. перепрошую, але ніяк не можу приєднатися до тих, хто зараз нестямно дрочить… пардон, онанує на досягнення однієї та нове призначення іншого, тому що…

гонтарєва

запам'яталася мені цинічною популістською брехнею з трибуни верховної ради у стилі варламова: мовляв, гривня залишиться надійною, а всі, хто побіг оце до банків по долари, ще пошкодують.

звісно ж, не минуло і кількох місяців, як гривня впала, а нацбанк ввів додаткові вимоги на продаж (паспорти і обмеження), а згодом обмежив ще й валютні інтервенції, через що долар зник з відділень банків. і звичайні громадяни, хто встиг скинути вільну гривню — звісно ж, сильно пожалкували. що не позичили в родичів і не придбали ще доларів свого часу.

забули? чи вас влаштовує така брехня з трибун?

аласанія

запам'ятався агресивною, хамською реакцією на абсолютно доцільне питання польського журналіста щодо мови новорічних ефірів в україні:

цитата | «а це просто мерзота. людина на ім'я pawel bobolowicz, яка пише „чи в новорічну ніч на першому національному можна почути пісні українською мовою? чи тільки російською?“ — це мерзота, яка свідомо і навмисно розпалює міжнаціональну ворожнечу».

забули? чи вас влаштовує така позиція посадовця, котрий повинен був би дбати про розбудову українського телебачення, і такий тон відповіді на питання?

3 коментар(ів):

Sandy сказав...

Одні забули давно, инших цілком влаштовує. Забудькуватими легко правити. І розводити вчергове, як кошенят. А чого ви питаєте? :)

piktor сказав...

Ти Варламова читав? Фе. Втім, я теж читав.

Bojko Galyckyj сказав...

Нц й що ж змінилося? Як казали свого часу свого часу за Небіжки Австрії у Львові - "Якщо вже робити порядкок в борделю, то там треба не ліжка міняти, а курвів". Ту саму методику влада практикує в Україні - міняють одних курвів на інших, - при тому зовсім ЗАБУВАЮЧИ, що Держава Україна НЕ БОРДЕЛЬ, а Український Нарід - не всі курви і всі бляді...
Висновок:
Себто про більшу його, українського народу, нормальну і притомну його частину - ця суч-влада зовсім забула, чи свідомо проігнорувала!

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›