підтримайте українське!

агов, панове українці. щойно звернув увагу, що itc.ua — (колись виклчюно) російськомовний онлайновий часопис про it, — вже кілька років публікує час від часу деякі новини та огляди українською мовою (з теґом «україна»). редакцію вже багато разів просили переходити на українську, але лише зараз я починаю розуміти, як смішно ці заклики звучали: я відкрив кілька новин українською на сайті, і бачу переважно російськомовні коментарі під ними! українська мова з'являється там вельми рідко, навіть під новинами українською.

тепер гляньте на ситуацію очима редакції: хтось там робить експеримент, публікуючи новини українською, але бачить, що вони нікому не цікаві — їх продовжують читати й коментувати ті самі люди, що читають російські тексти. яку мотивацію робити український сайт чи хоча би публікувати матеріали українською може редакція принести керівництву?

звідси питання, чи то пак прохання: а чи так вже нецікаво вам читати українську стрічку на itc.ua та коментувати там? навіть якщо потенційно це могло би допомогти зробити цей якісний — найкращий наразі в україні, нмсд, — ресурс про itc україномовним?

зрозуміло, що війна, зрада і «всьо вот ета вот» важливіші, ніж така дрібничка, але особисто я хотів би колись читати український itc.ua. як ще натякнути? підтримайте українське!

4 коментар(ів):

piktor сказав...

Ті їхні україномовні новини — то копіпейст прес-релізів. :) Був там автор Сергій Ботулідзе, от він й писав українською.
http://itc.ua/author/botulidze/
Так що підтримуйте краще мене. :)

івась тарасик сказав...

пана злого викладача ми підтримаємо полюбе, але коментування новин українською на itc.ua -- так само невеликий вклад в реукраїнізацію.

Анонім сказав...

ще chip.ua пробує раз на 2 тижні щось написати українською. Спочатку навіть ввели тег "chip українською", але за ним тільки 2 статті знаходиться. До речі, piktor, статті про асери-хижаки в них теж українською)

Сергій Костенко сказав...

Я їх 100 років вже не читаю, саме через позицію щодо української ...

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›