українське — вторинне?

ви вже бачили це? і що, подобається? мене мало не знудило: хвилина відео, і жодної ідеї, візуальної чи сюжетної, яка б не була калькою з якоїсь вже стопіцот разів баченої диснеївської повнометражки. це настільки вторинно, що я навіть не знаю, як це коментувати. якщо не бачили — погляньте на власні очі.


чому так має бути? чому українське має бути таким убогим? не було інших персонажів, інших сюжетів, іншого стилю анімації? facepalm.

пригадайте, як ірландці у 2009 зробили мультфільм для міжнародного прокату, і пошукайте там діснеївські кліше:

5 коментар(ів):

Андрій Гончаренко сказав...

Патамушта украйонцам своїх ідей мати не дазволєно. Пусть гапак в шараварах і в всьо.

piktor сказав...

Я думаю, що навчаться згодом малювати своє оригінальне. Так як китайці колись починали із підробок, тепер роблять свої товари і навіть непогані.

івась тарасик сказав...

@piktor мистецтво, навіть така законвейєризована його галузь, як кіно та анімація — не за тими законами розвивається, що індустрія, і вимоги, відповідно, інші. принаймні, якщо таки намагатися підходити творчо до задачі, а не погодитися від початку робити клони клонів.

piktor сказав...

Не погодитися можна якщо є вибір. :) Як варіант — можна створювати вибір самому.

Вікторія Блискавиця сказав...

В історії укр мультиплікації є безліч шедеврів. Але якщо хочеш не стріляти в молоко, то слід брати заздалегідь виграшні сюжети. Щоб заробити для створення нових шедеврів. Крім того в світі давно немає нічого концептуально нового. Як на мене, казки про принцес повинні давно сконати)). Бо створюють хибні сексуальні фантазії.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›