днями збираючись потроху до великого переселення, знайшов у «таємних» шухлядах жорсткий диск від ноутбука, котрим після заміни на ssd більше не користувався. 500 гігабайт просто лежать без діла? не годиться. замовив і одразу забрав (дякую moyo 24/7) кишеню з підтримкою usb 3.0 для нього.

це все банально, допис не про те. просто заради інтересу поміряв швидкість роботи двох зовнішніх жорстких дисків за допомогою crystal disk mark, і для порівняння додав результат ssd робочого ноутбука:
заміри не претендують на точність: я не створював жодних спеціальних умов, але принаймні їх зроблено на одному й тому ж комп’ютері в один день і з тими самими тестовими параметрами:


висновки так само банальні для більшости користувачів:
  • ssd кермує — це має бути перший апгрейд будь-якого ноутбука;
  • usb 3.0 кермує — не купуйте старих зовнішніх hdd на кшалт transcend storejet 25m2 (так, їх ще продають, і то досить недорого);
  • якщо в гоподарстві є зовнішній hdd з usb 2.0 — його краще застосувати для «повільних» задач, які можна залишати на ніч (бекап фотоархіву?)
бонус:
  • кишеня + hdd краща за нерозбірний зовнішній hdd: фірмовий антишок до дупи, а можливість розібрати і замінити hdd може стати в пригоді.
до речі, суто в практичному сенсі нова кишеня мені сподобалася: міцненький і водночас компактний алюмінієвий корпус, безпроблемне збирання (хоча викрутка таки знадобиться), нічого зайвого (один світлодіодний індикатор, традиційна для transcend кнопочка «швидкого бекапу», яка працює лише з рідною софтиною). ще трішки світлин:


2 коментар(ів):

piktor сказав...

(зловтішно хіхікає)
А де тест довговічності роз'єму на кишені?

івась тарасик сказав...

про який роз’єм пан мовить? sata? чи usb? якщо usb, то micro-b super speed на кишені transcend sj 25s3 однозначно надійніший за mini-b на transcend sj 25m2, в рази. якщо sata — мені поталанило, і hitachi сів до кишені як влитий, ідеально підійшов за розмірами, не теліпається, тож за той роз’єм я так само спокійний. за інші кишені та зовнішні hdd не скажу, звісно.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›