особиста реукраїнізація в тенетах

панове, без образ: я намагаюся реукраїнізувати свої стрічки в google plus та facebook, бо не хочу витрачати час на російськомовні публікації — ані промосковські, ані проукраїнські. подобається це вам чи ні, вважатимете ви це «підлітковим максималізмом» чи ні, — але я свідомо витісняю російську мову за межі мого найближчого інформаційного простору.

я вже досить давно не підписуюся на жодні російськомовні профілі та не читаю новин російською. але є чимала кількість друзів, добрих знайомих та просто розумних і цікавих людей, котрі час від часу поширюють публікації російською… найближчим часом я поступово трішки прискіпливіше ставитимуся до джерел, що втрапляють на мій екран.

це не погроза «френдоциду», і незалежно від вашої рідної мови продовжуймо спілкуватися особисто, електронкою, скайпом чи як вийде. але моє інформаційне середовище в тенетах має бути україномовне.

6 коментар(ів):

piktor сказав...

Так що ти конкретно робитимеш, я не розумію?

івась тарасик сказав...

facebook дозволяє блокувати дописувачів, не видаляючи з друзів. в google plus, на жаль, лише видалення з кіл дає результат. але ж пан злий викладач наче й не зловживає перепублікацією російськомовного контенту? ;-)

piktor сказав...

А, значить таки френдоцид. :)

івась тарасик сказав...

@piktor ну, так… але ні! френдоцид — то мусить бути якесь затяте, агресивне масове винищення з обов’язковим харканням в обличчя, — а я лише тихенько звужую кола =)

Yarema сказав...

Нормальний хід. В принципі, я теж вже давно тим займаюся, ігнорую спроби спілкування на язикє, етс, етс.

івась тарасик сказав...

@yarema панові трохи простіше — пан у польщі та на західній україні, а не в києві =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›