візи!

ми отримали візи.

зненацька ця процедура виявилася миттєвою: відніс паспорти до посольства канади у п'ятницю 15 липня, забрав вже 20 липня вранці. це після того, як бюрократична машина «з'їла» без одного місяця п'ять років.

візи діють до березня 2017.

6 коментар(ів):

Diak сказав...

я собі думаю як в мене за 5 років змінилось життя, то я б точно не зміг пройти той шлях...
Вітаю

івась тарасик сказав...

@diak «я б точно не зміг пройти той шлях...» — зміг би: подав документи і чекаєш, живучи повсякденними проблемами й задачами. жижки трусяться, але «поїзд їде».

Diak сказав...

я до того що в мене за останіх 5 років життєві плани мінялись кардинально. І вон опросто стало не актуальне. Ну і в першу чергу не актуальне бо я б шукав більш швидких результатів.

івась тарасик сказав...

@diak та й я ж про те саме: щойно ти «закомітився» на такий великий життєвий проект, як еміграція — «зненацька» життя перестає «мінятися кардинально», бо я конкретна мета =)

pan.bibliotekar сказав...

вітаю! хоча й дуже сумно, водночас, які люди їдуть(

івась тарасик сказав...

@pan.bibliotekar та які там люди, звичайні, як і ті, що вже поїхали (ну, зі знайомих принаймні). сумно, звісно. але за приготуваннями нема коли той сум розпробувати як слід. на пиво ще завіємося кудись! до речі, просто поруч відкрилася якась демократична крамничка з розливним пивом і вином — ще не заходив, а треба перевірити =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›