побачив якось на massdrop малесенький гаманець ezgo slim, і так собі забажав, що мусив замовити. на сайті виробника воно коштує аж 26 долярів — дорого. на massdrop віддавали значно дешевше.

дочекався — днями приїхав пакуночок. розпакував — ой леле, яке ж воно малесеньке і класнюче! до цього часу я ходив з великим поважним портмоне (дякую, братику!), куди можна було чорта лисого запхати, і трохи місця лишалося: півторадесят карток, техпаспорт на автівку, водійська посвідка (старого формату), паперові гроші, а у окремій кишенці — монети і картки micro sd.

ezgo slim інакший. його створено з непохитним переконанням, що сучасній людині в місті потрібно лише декілька пластикових карток, якщо добре поміркувати.

цей мініатюрний гаманець має лише дві кишеньки на 1-6 пластикових карток кожна. одна з цих кишеньок має електростатичний захист для rfid-карток. друга кишенька більш еластична, тут можна зберігати картки та згорнені вчетверо купюри. і все.

поклав поруч два гаманці, відсортував все, що було в старому: конче потрібне, опційне і сміття. п’ять чи шість інших карток різних мереж відклав і залишив удома — все одно не використовую або користуюсь дуже рідко. викинув купу старих чеків.

з потрібного до ezgo slim помістилося все, за винятком водійської посвідки (треба поміняти на нову в форматі кредитки) і картки клієнта metro cash&carry (як виявилося, їх також вже давно міняють на менші): чотири кредитки, картка медичної страховки, три картки програм лояльності (усі використовую регулярно), пропуск в контору, техпаспорт і дві-три курюри на всяк випадок.

залишилося поміняти водійську посвідку, щоби і вона помістилася до нового гіківського гаманця.

а що ви носите в своїх гаманцях, і чи все воно справді потрібне?


за якість світлин перепрошую — трохи схибив з налаштуваннями смартфона, довелося витягувати те, що вийшло.

3 коментар(ів):

Sandy сказав...

У ме­не три ос­нов­них кар­т­ки: іден­ти­фі­ка­ці­й­на, ме­дич­не стра­ху­ван­ня, кре­дит­ка. Плюс 2-3 до­дат­ко­вих, на­при­клад: транспор­т­на (як­що ку­дись їду), де­біт­на (особ­ли­во як­що в Єв­ро­пі — во­ни кре­дит­ки чо­мусь не люб­лять). Купю­ри скла­да­ти не люблю. Мо­нет на­ма­га­юсь по­збу­ва­ти­ся — в Ні­меч­чи­ні доб­ре, їх мож­на в бан­ко­мат по­клас­ти. :)
В прин­ци­пі, усе доб­ре вла­зить у не­ве­ли­кий стан­дар­т­ний га­ма­нець без ус­я­ких там «слі­мів». ;)
Але ко­ли їду в ин­шу кра­ї­ну — це справ­ж­нє ли­хо, бо кіль­кість кар­ток зра­зу по­тро­ю­є­ть­ся, ще й купю­ри в різ­них валю­тах... Га­ма­нець роз­бу­хає так, що важ­ко в ки­ше­ню за­пха­ти...

івась тарасик сказав...

@sandy > В прин­ци­пі, усе доб­ре вла­зить у не­ве­ли­кий стан­дар­т­ний га­ма­нець без ус­я­ких там «слі­мів» -- та й до великого все влізе, от лишень чи впхаєш того великого в кишеню джинсів -- то вже питання =)

Sandy сказав...

Са­ме то­му я ко­рис­ту­ю­ся не­ве­ли­ким. :)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›