в черговій розсилкці massdrop (це той сервіс, через який я купував собі клавіатуру) зауважив цікаву штукенцію — багатофункціональний карабін і органайзер для ключів keybiner multitool.

виглядає симпатично, мені одразу сподобалася ідея. але…
  • дороге (найдешевша алюмінієва версія аж $35 на офіційному сайті, і «лише» $29 на massdrop, і це не враховуючи доставки);
  • органайзер лише для плоских ключів (хоча решту можна підвісити на карабінчиках).
не спокусився. проте задумався про свої ключі — бо щодня ношу їх зі собою чимало, і організовані вони у два незручні «жмути». і плоских ключів тут… аж один. гхм.

але дати лад ключам захотілося. пішов мандрувати тенетами в пошуках різних зручних карабінів.

по-перше, досить швидко на ebay знайшов клон keybiner multitool’а за смішні $2 (два долари!) з безкоштовною доставкою. за такі гроші можна собі дозволити експеримент, і чекати місяць, поки приїде з тих гонконгів.

потрібні ще маленькі, але надійні металеві карабінчики — таке теж нескладно знайти на ebay.

в невеликій торбинці, що такі колись sandisk роздавав у комплекті зі своїми швидкісними картками пам’яті, в мене зберігаються запасна батарейка для автосигналки і кілька флешок usb: дві чи три liveusb з linux (зокрема останній безкоштовний parted magic частенько стає в пригоді) і трохи пустих про всяк випадок. але торбинці тій вже… років 15, і вона подерлася, час міняти. знайшлося й таке.

на тому наразі зупинився. приїде — спробую дати лад ключикам.

6 коментар(ів):

Александр Ванаков сказав...

Дійшла посилка? Також хочу дещо організувати та зробити більш зручною роботу з замками, і як варіант придбати на тому ж самому ebay кілька таких карабінчиків.

івась тарасик сказав...

@александр ванаков усі посилки дійшли. великий карабін (той, що клон keybiner’івськогго) мені не сподобався, і не лише черезз китайську якість (надто м’яка пружина замка, неакуратні гвинтики і лише однієї довжини), але й через те, що він завеликий як на мій смак; хоча знайти застосування можна. маленькі карабінчики — чудові, жодних претензій, по одному на кожен ключик — і весь жмут ключів хоч і не став меншим, але принаймні зручніший у використанні. торбинка для флешок приїхала, але виявилася надто великою; нічого подібного, але меншого, суто під флешечки, я не знайшов на ebay.

Eugene сказав...

Я через цей китайський карабін загубив одного ключа - він у мене просто розкрутився на ходу.

івась тарасик сказав...

@eugene прикро. я його замовив, отримав — поплювався і не користуюсь. згодом зважився замовити exotac freekey на massdrop'і, і не натішуся.

Eugene сказав...

а не бряжчать ключі на цьому кільці коли йдеш?

івась тарасик сказав...

@eugene в кишені — не брязчать =) але то я вже про freekey, не про карабін. freekey досить легенький, тож він навіть не брязкотить, а майже «шурхотить».

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›