совість нації з рекламного щита

мда… не встиг з’явитися в тенетах сайт петицій до президента україни, як у фейсбучних хом’ячків знайшлися серйозні прохання до президента. полюбуйтеся на це:
цитата | «присвоить андрею кузьменку звания народного артиста украины. андрей викторович кузьменко (кузьма, скрябин) по факту являлся и является народным артистом украины. миллионы украинцев доказали это, после трагической гибели артиста, выйдя на главные площади своих городов. его любят и помнят. он заслужил это звания»
я перепрошую, за що йому «ета званія»? за перевищення швидкості? за обличчя на рекламі всього, що завгодно? за якісь творчі досягнення?

ну, в тих же фейсбуках люди вже висловилися, і то по-різному: хто наполягає, що кузьмі за життя нічого не треба було від влади, а по смерті й тим більше… а хто прямо й гостро зауважує, що «п…с, который в свое время не пропустил ни одного концерта в поддержку кучмы, а потом и януковича — становится совестью нации».

воістину, інколи хочеться відключити інтернет і спокійно вирощувати айстри в садочку.

p.s. сьогодні зареєстровано таку ж петицію українською мовою, і теж безграмотну. а московитською там вже їх декілька.

p.p.s. та це схоже вже на новий національний спорт!

4 коментар(ів):

Mykola сказав...

Ну 25 тисяч я думаю не пройде :), в США для обмеження таких петицій поставили обмеження на 100 тисяч підписантів

івась тарасик сказав...

@mykola у сша населення більше, і ступінь охоплення «етімі вашимі інтернетамі» вищий значно… через це і поріг значно вищий, все логічно. ну, а щодо того, чи перескочить поріг… судяки з активності фанатів кузьми — може і перескочити. а от щодо петиції про скасування мовного закону колєсніченка-ківалова — я зовсім, зовсім не певен…

Piktor сказав...

А нафіга ті народні артисти взагалі? Навіть для дійсно гарних артистів? Найкраще визнання, коли про тебе говорять і тебе слухають скрізь. Ну і на концерти битком набиваються.

івась тарасик сказав...

@piktor хз. щиро кажучи, теж дивуюся. мабуть, якийсь атавізм совєцької доби.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›