навіщо платити більше?

порадився з механіком в найближчій велокрамниці щодо постукування під час їзди — так нічого путнього й не почув, крім «ви їздите, ви знаєте свій ровер найкраще, спробуйте діагностувати». але принаймні він вказав на невеликий люфт лівої педальки, тут може й ховатися причина, хто зна…

педальки, отже. стоять старі, добрі й надійні shimano pd-m520, колись ще братиком подаровані на котрийсь із днів народження. невже їм справді «гайки»?

про всяк випадок вирішив глянути, скільки коштують. на сайті того ж таки veloonline пропонують за 595 гривень, хоча якщо заїхати до крамниці — говоритимуть про 620 грн. це якась «фішка» саме veloonline, давно помічаю цю тенденцію продавати товар з полиці дорожче, ніж вказано на інтернет-вітрині.

але я зазирнув ще на легендарний chainreactioncycles, і що ви думаєте? забирайте за 25,99 долярів, плюс 9,99 за доставку в україну! так, доведеться почекати — але, пробачте… це 432 гривні за курсом 12 грн/долар?

от на ці 2% і живемо, або навіщо платити більше?

оновлення (18 червня 2014). собі на згадку — підказки з розбирання shimano pd-m520:
оновлення (18 червня 2014). а на землячки в прайсі ті ж shimano sp-m520 пропонують за 410 грн. можна брати, я вважаю, — якщо справді така ціна і в магазині. може, це неповний комплект, без шипів тощо?

2 коментар(ів):

Yarema сказав...

Так як я тобі писав в G+, не замовляй нові. M520 і M540 то такі педалі, що їх важко вбити, а служити вони будуть довго. 540 тільки на 30 грам легші. Люфт можна спокійно підрегулювати власними силами. Особисто це робив на 540-ках, бо купив вживані, вдалося позбутися люфту, місяць он їжджу і все спокійно. В 520-х є особливість - ота дурна пластмасова гайка. Але її теж вдасться відкрутити, не пошкодивши, якщо трохи постаратися.

івась тарасик сказав...

+yarema та ні, наразі не збираюся нічого купувати — там же конструкція примітивна, і навіть якби стукіт справді був пов’язаний з педалями, то як мінімум варто було би спершу зазирнути досередини. але цікаво ж знати ціни, про всяк випадок, як і те, хто з продавців надміру жадібний =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›