рано я похвалив dropbox

схоже, рано я похвалив dropbox… по-перше, запрошення кондолізі райс до ради директорів? хз, але американці, більш обізнані у власній політиці, переважно в шоці.

і по-друге, портативна збірка dropbox, котрою я довго користувався на робочому windows’і (через те, що не висить постійно в пам’яті, а синхронізує в потрібний момент, ще й не потребує інсталяції в «системному» сенсі) — перестала працювати; але гірше навіть не через це, — автор збірки пофіксив би з часом, — а категорична відповідь dropbox’ів на його звернення до їхньої підтримки.

але вдома зібрано і протестовано «малинку», тож надходить час, здається, запустити власний owncloud на raspberry pi? якщо не повністю замінити dropbox, що перестає бути ідейно надійним, так зробити резевну копію всіх своїх резервних копій =)

3 коментар(ів):

Анонім сказав...

Я то користуюсь диском від Гугла, нарікань не мав.
Але от бачив посилання на новий український сервіс - moyapidbirka.com.ua.. Чесно, сам ще не користувався, але виглядає симпатично. Мо', хто вже тестував?

івась тарасик сказав...

+анонім хоч і неприкита реклама, але дотична до теми, тож не видалятиму ;-) посто скажу, що користуватися українськими сервісами — це жертвувати своєю безпекою. український сервіс (ще цікаво, що ви вклали в нач. приналежність тут) — це сервіс, що підпадає під українські закони, а надто під українське беззаконня. перший-ліпший запит мвс на персональну інформацію? видадуть. бо як ні — матимуть великі проблеми =) історії з ex’ами та fs’ами ще нікого не навчили? ну-ну…

івась тарасик сказав...

+анонім перепрошую, а чому умови використання цієї «підбірки» — зненацька англійською? =/

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›