наша остання зустріч, приватбанк?

учора найкращий український банк™ поставив крапку в наших із ним непростих стосунках.

так склалися обставини, що мені потрібно було невелику покупку оплатити кредитною карткою. сума смішна — 260 гривень. якби це було на день раніше чи пізніше, спокійно сплатив би своїми грошима, але саме в цей момент змушений був дістати кредитку.

продавчиня чирк один раз карткою на терміналі, чирк другий — відмова по операції.

телефоную в банк. на щастя, епічне покращення з відзвоном впродовж доби в них, здається, скасували, тож я досить швидко пробився на оператора. і виявилося, що…

через нестабільну ситуацію в країні найкращий український банк™ обмежив усі операції з кредитних коштів лімітом в 200 гривень. питання до банку: навіщо мені кредитна лінія, на яку я не можу розраховувати, коли вона потрібна?

правильна відповідь: така кредитна лінія мені не потрібна. я справно платив вам, панове у найкращому банку україни™, відсотки за користування кредитом, справно повертав кошти на рахунок… але найближчими днями я завітаю до вас в гості. це буде остання наша зустріч, приватбанк.

поновлено (2014-03-06). пізніше виявилося, що приват обмежив також зняття готівки за картками інших банків (не кредитними), тими ж таки 200 гривнями.

6 коментар(ів):

zymova сказав...

о! улюблений банк країни : ) в мене пішло три тижні на закриття рахунку і 3 візити до відділення. бажаю впоратись швидше і легше!

івась тарасик сказав...

ги, побачимо. те, що в них все непросто -- це факт ;-)

MrVigner сказав...

І я в цю п'ятницю був неприємно здивований: кредитка і розрахункова карта в мене від приватбанку, а стипендію отримую на карту банку Форум. Оскільки знімати гроші зі всіх карток цих банків у банкоматах обох без комісії, то як правило я знімав стипендію через банкомати приватбанку (вони є на кожному кроці, а форум тільки три чи чотири в місті...).
Отож поїхав я на вихідні з міста в смт., а там довелось іти до стоматолога. Так як гроші були тільки на картці, то по дорозі заскочив до банкомату. І зміг я зняти всього 200 гривень... довелося ще й на сосідньому банкоматі ощадбанку знімати, бо банкомата форуму там попросту немає... і взагалі крім цих двох ніяких більш немає...
От тобі і приватбанк...
А так, в іншому він і справді найзручніший)

Анонім сказав...

Тарасе, привіт! Мав такі самі наміри, але змінив рішення в знак підтримки останніх дій Коломойського.
Ось свіжий факт, який підтверджує Borys Filatov: Информация о том, что Игорь помог армии на десятки миллионов гривен - правда. Делаем все, что можем.

З повагою,
Віталій Грицак

івась тарасик сказав...

+анонім (впізнав!) вітаю. коритуватися послугами банку лише на знак підтримки коломойського? банк — це сервіс, за який ти платиш гроші. хорошим, але ворожим сервісом я не користуватимсь з ідеологічних причин. але поганим «дружнім» сервісом не користуватимусь тому, що це неправильно навіть з точки зору конкурентного розвитку більш якісних продуктів. десь так.

івась тарасик сказав...

новинка від найкращого українського банку™ — відмова у обслговувані громадян україни, прописаних в криму (https://plus.google.com/108735962887266339091/posts/PyiZtnDmEvN).

ще хтось хоче попідтримувати коломойського?

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›