інтернет — як велика хуанхе*… ти відчуваєш, як цей могутній потік протікає крізь тисячолітню історію народів, дарує життя мільйонам і мільйонам… і точно знаєш, що в цей самий момент вгору за течією кілька тисяч (чи сотень тисяч) зайняті дефекацією просто в жовті води.

сьогодні цей потік (інтернет, не хуанхе) проніс повз мене ось такий результат натхненного напруження кількох, гхм, людей:
цитата* «…зеленым цветом отмечены заведения, где персонал общается с клиентом по-русски (или на другом языке международного/межнационального/регионального общения), невзирая на требования свидомитов, выдвигаемые в нарушение конституции украины и закона "об основах государственной языковой политики"»
то що з цього приводу, плакати і битися в істериці? та нізащо. я гадаю, що це…
цитата* прекрасний тролінг, побільше такого! на коліна, свідоміти, бигиги! вас вже небагато лишилося, а буде ще менше, тому що  уркаїна™ можлива без української =)
і що більше таких провокацій, то швидше мовне питання вирішиться на користь тієї мови, на яку ця «тітульная нация» заслуговує свєю нескінченною терплячістю байдужістю. проблему буде знято і всі веселим гуртом підуть слухати який-небудь «95 квартал» або хотіти яку-небудь «віа гру».

я тут подумую надрукувати футболочок зі слоганом

уркаїна™ — для укрáинцев!

і роздати (декотрим) своїм друзям і родичам. насправді, майже всім.

2 коментар(ів):

Piktor сказав...

Мені одну дасиш.
Я не вірю, що в центрі Києва є стільки багато закладів, якщо взагалі є, де не зможе нормально пооідати російськомовна людина.

івась тарасик сказав...

+piktor сиділи якось у «катюше» на великій васильківській… такий ресторан швидкого харчування з настільки совєцьким антуражем, що в мене аж мурашки по загривку побігли — так дихнуло атмосферою моїх дитячих років =( поруч за столиком сиділо трійко дядьків під п’ятдесят, і матюкалися на повен голос, не соромлячись. і то ж не сварилися, не влаштовували бійки — ні, просто розмовляли про щось діловито, але розмовляли совєцькою ж лайкою.

спершу хотілося підвестися й піти. по-перше, тому що «катюша», по-друге, тому що неприємні відчуття повернненя в злиденне совєцьке дитинство, ну і по-третє через цих дядьків з їхньою мовою. але був там на запрошення рідних, яких не хотілося образити.

отже, сиджу. і думаю собі… що дядьки ж, мабуть, просто відчули себе… _вдома_. знову в своїй епосі. і те, що мене налякало — їх могло ж окрилити, подарувати ковток молодості =)

і ще подумав. що це ж міг бути і банальний… як це кажуть? «анімейшн» від адміністрації. актори на замовлення. щоби доповнити антураж? дядькам лише доміно не вистачало.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›