треба вчитися

ще про фотографію? прошу… ось у цього чувачидла* (xenoir) можна тихенько вчитися композиції… я не знаю, як він це робить — піднімає камеру і «стріляє» те, що бачить, чи розмірковує над кожним кадром? — але результат створює враження легкої, невимушеної зйомки… в якій неможливо нічого ані перекадрувати краще, ані виграти зміною точки зйомки. особливо це стало помітно після того, як він відклав плівкову камеру і клацає в цифрі. наче якась магія: кожен, навіть найбанальніший на перший погляд кадр приваблює компоновкою.

ось ще інший аматор* (alex nedoviziy), у фотощоденник до котрого ходжу регулярно за черговою порцією депресняка з приводу власних потуг… його надихають, як я розумію, переважно пейзажі, але як же ж він їх знімає! звісно, ефект незвичного місця теж присутній — мандруючи францією, я також наклацав чимало кадрів*, які сьогодні можу розглядати принаймні без відрази, але…

але треба вчитися.

6 коментар(ів):

Сашик сказав...

Якщо я можу чимось допомогти (порадою, розповідю, тощо) - можна організувати, це ж не проблема. І, до речі, питання відбору матеріалу - дуже болюче, у мене до публікації, згідно спостережень, доходить десь 5% вхідного матеріалу (скажімо, до відкидання дублів, але після відкидання технічного браку).

Стосовно фото в пості вище - там магія двох сірих фільтрів та 15 хвилин витримки, ніби, вже казав :) скоро той комлект фільтрів продаватиму, якщо що :P

Sashyk сказав...

До речі. Подивився знимки під лінком за текстом "я також наклацав чимало кадрів" - то мушу зазначити, що (на мій погляд), Прага і Крим відзняті достойно, хіба можна побавитись з більш ефектним пост-процесом (особисто для мене Крим знятий файно, але "проявлений" нецікаво - кольори шаблонні такі, без роздинки).

Sashyk сказав...

Перепрошую, падлюцький стиль псує типографіку. Прага і Крим у мене були з великої літери, хай йому грець.

івась тарасик сказав...

+sashyk дяка за коментар! я наче напросився =) але хочеться вчитися, тому критика корисна. ща раз дякую.

івась тарасик сказав...

+sashyk > падлюцький стиль псує типографіку. Прага і Крим у мене були з великої літери, хай йому грець.

так, це так задумано: стара історія з великими літерами =)

Sashyk сказав...

Та чого «напросився». В окремих випадках моїй впертості позаздрить віслюк (що означає: не захочу — не напишу) ;)
Взагалі-то просто стало цікаво, що то за такі потуги, які депресію викликають.
Депресія — це геть інакше (не тикатиму пальцьмима).

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›