проста банківська магія

увага на екран: ось розклад роботи куренівського відділення найкращого українського банку™, вивішений на дверях відділення. питання до знавців: коли обідня перерва в касах банку?

ті, хто користується послугами найкращого українського банку™, одразу запідозрять, що проста відповідь навряд чи буде вірна =)

а от дідусь, котрий о 14:15 запитував у працівника відділення, чому закриті каси, цього не знав: він думав, що прочитав правильну відповідь на табличці.

сюрприз! увага, правильна відповідь: у відділенні «обєдєнний пєрєрив плавающій»!

воістину, пакращення не спинити! тим часом я, навчений попереднім досвідом, сьогодні не став пхати в термінал зайві купюри: нє-нє, девід блейн, знаємо твої фокуси! виштовхнуті терміналом купюри (чомусь у нього соблива неприязнь саме до 200-гривневих папірців) чудово приймаються, якщо їх попередньо потерти збоку об корпус автомата. магія?

і ще маю питання до знавців банківської системи україни та усіх, хто має якийсь стосунок до благородної справи відносно чесного привласнення відсотків за вкладами населення: а чи є в уркаїні™ банки, котрі для перевипуску картки чи закриття рахунку не вимагають відвідати саме те відділення, в якому рахунок було відкрито?

6 коментар(ів):

NESAMOVYTYJ сказав...

Смішно :)

Nazar Bardiuk сказав...

Зі свого короткого досвіду скажу, що можна не відвідуючи свого відділення все вирішити в ПроКредиті. В УкрСибі можна випустити нову карту, але не закрити рахунок.
Мав неприємний досвід в Експресі, де в інший області навіть не бачать рахунок і не можуть по документах видати готівку.

івась тарасик сказав...

+nazar bardiuk дяка. поки що надія не зблиснула…

Piktor сказав...

А ще касирші найкращого банку вибігають з обруреннями, хто надіслав СМС?!

івась тарасик сказав...

+piktor …тим самим показуючи, що бодай якийсь ефект ті sms мають =) що вже непогано.

Sashyk сказав...

Я знаю, коли: коли клієнту потрібно! Не був би у мене вільний графік і відділення банку за кутом від роботи - застрелився б, певно...

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›