знайшов прекрасне в стрічці гуглоплюсів*:


не одразу зрозумів суть лікувального «метода», але на 2:25* все нагляно продемонстровано… сповз під стіл =)

втім, ніщо ж не нове під сонцем, — воду вже заряджали через телевізор*, то чому не через інтернет? прекрасна ідея для «розводу лохів» варта повторного використання =)

вибачайте за цинізм, але… практика показує, що величезна кількість людей хочуть вірити, і вірять. це в природі людини: віддатися власній вірі. це комфортніше, аніж постійно думати і сумніватися. церква, приміром, стоїть і ще довго стоятиме — а чим ідея відрізняється суттєво від цього? та нічим.

тож поспішайте завантажити флюїди електромагнітні випромінювання цитрамону, аспірину і презервативів… стривайте, як так, презервативи хіба не випромінюють?

p.s. мало не пропустив, але добрі люде  не покинули напризволяще: інструкція з використання* препаратів у електронному вигляді. вдруге сповзаю під стіл =)

2 коментар(ів):

Руслан сказав...

Супер!
Геніально!
Казка прийшла у життя!

Я маю на увазі казку "Па щючьєму вєленью, па маєму хатєнью".
(колись читав статтю, що такого роду казок найбільше саме у москвинів, і що це їхня національна особливість. Статтю писав москвин і подавав це як великий позитив)

І, хоч дурнів та ледарів вистачає поміж кожним народом, лише на окупованих Москвою землях вони почуваються, як у заповіднику.

івась тарасик сказав...

до речі, питання до читачів… чи варто заміняти лінки в тексті значно менш помітними астерісками* з посиланнями? ідея в тому, щоби не провокувати переходи під час читання, водночас залишивши можливість відкривати посилання.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›