речі з історією

віртуальний сусіда злий викладач питається в читачів щоденника:
цитата: як ви ставитеся до придбання потриманих речей? (звідси)
гхм, задумався.

речі, що були в ужитку — речі з історією… особливо книжки: люблю, обожнюю книжки, що помандрували перш ніж потрапити до мене.

щоправда, з гаджетами складніше. я досить чутливий до естетичної складової життя: є речі, якими я не користуватимусь, якщо вони мені не подобаються, і байдуже, нові вони чи б/у. персональні гаджети потрапляють якраз в цю категорію: приміром, якщо ноутбук чи смартфон мені подобаються дизайном та «красою» інженерної реалізації, можу придбати б/у, якщо не подобаються — не придбаю ні за що.

інші пристрої, що не є персональними (побутова техніка, бездротові маршрутизатори, телевізори тощо) — запросто можу придбати б/у, якщо знайду за прийнятною ціною (не люблю платити за б/у, навіть в ідеальному стані, більше 50% вартості нового пристрою) і в хорошому стані. приміром, нещодавно купували холодильник в родину, взяли б/у — два дні мив його (хоч він від початку був досить чистий), тепер користуюся без жодних упереджень.

2 коментар(ів):

serjart сказав...

В мене досить дивне ставлення до речей бувшого вжитку. Власне ніколи не купував б/в, але якщо хтось щось віддасть нормальне то можу використовувати (починаючи з одягу і закінчуючи технікою).

івась тарасик сказав...

+serjart досить практичне ставлення, оцінив =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›