знайшов один старий допис у гуглоплюсах… перепублікую. але спершу — затравочка від zariziaka:
цитата: «кажуть, що це прапор козаків 1649 року, що зберігається в стокгольмі. думаю, він більш точно відображає нашу сутність, ніж жб стяг. україна — це чорний квадрат, чорна діра, за яку борються білі і червоні (пекельні) сили» (звідси)
тепер власне моя думка з того приводу:
цитата: «я от собі міркую, що український народ на цьому прапорі символізував би… отой трикутний виріз. по-перше, тому що це щось нематеріальне, неіснуюче — як дірка бублика, що чудово відображає віртуальне (не)існування укр. народу сьогодні: він наче і є, але як почнеш шукать — виявляється, що існує він лише в дискурсі, віртуально. по-друге, тому що цей виріз наче вічно прямує до своєї україни, не розуміючи як слід, що це таке (чорний квадрат?!) — але так само вічно відрізаний від цієї над-ідеї білими, червоними… та власним не-існуванням: навіть знайшовши ту чорну україну, неіснуючий виріз просто її виїсть і весь бублик перетвориться на одну дірку. вибачайте, що так сумно. асоціація, куди ж її подіти»
десь так.

5 коментар(ів):

Руслан сказав...

Ще раз переконався, що одна з двох речей, котру москалі уміють насправді добре робити - то пропаганда. Навіть ви її ретранслюєте.

івась тарасик сказав...

+руслан це не московитська пропаганда, це український самоаналіз і самокритика.

Sandy сказав...

На жаль, най­кра­щий ва­рі­ант не вкла­да­є­ть­ся в Ев­к­лі­дів прос­тір. Тут по­тріб­но ма­ти псев­до­ев­к­лі­дів мно­го­вид, так щоб бо­ки три­кут­ни­ка ма­ли ну­льо­ву дов­жи­ну, а ос­но­ва — уяв­ну.

serjart сказав...

Ось тут є цікавий запис http://ukraine.d3.ru/comments/451663/

івась тарасик сказав...

+serjart справді, цікавий допис: українці вже не господарі тут, є «добрі» росіяни, котрі ідейно не підтримують «злих», московських росіян, але тут почуваються вдома. прекрасно, чого там.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›