ідеальний ноутбук

злий-презлющий викладач не так давно вибирав собі новий ноутбук, ділився думками про те, який повинен бути його портативний комп’ютер і нарікав, що не так то й просто знайти щось підходяще за прийнятною ціною. я навіть пожартував трішки, пригадавши абсолютно фантастичний 20-дюймовий 8-кілограмовий витвір dell (бачив живцем, працюючи в datalux):
цитата: здається, саме для тебе dell (бачиш, як все складається?) зробив ще в далекому 2006-му (де ти був тоді?) 20-дюймовий ноутбук (якщо це можна так назвати) dell xps m2010. красива була машина. але дорога, як біс — коштувала тоді, якщо не помиляюся, не менше 5 тис. долярів. в україну їх офіційно привезли 5 чи 6 штук. ну максимум 10 (звідси)
а тоді я зазирнув до крамниці електроніки (здається, це був moyo), щоби подивитися — а що ж мені підійшло би ідеально з того, що сьогодні продають?

вимоги в мене до ноутбука «трішки зовсім» (с) інші, ніж у злого викладача:
цитата: в моїх вимогах до ноутбука перше місце завжди посідяє його портативність — тобто оптимальне поєднання мінімальних розмірів та ваги (10-12 дюймів, 1-1,5 кг) з максимальною енергетичною автономністю (хоча б шість годин, але що більше то краще) з достатньою потужністю (звідси)
ходив я, ходив по крамниці… і єдиною машинкою, яка мені справді сподобалася, і яку захотілося придбати колись, став… ні, не macbook — а dell xps! звісно, не той монстр, про якого йшлося вище, а 13-дюймовий ультрабук в компактному алюмінієвому корпусі.

так, дорога, зараза… але схоже, що це єдине,— після перепродажу марки thinkpad — що впадає в око і закохує в себе з першого погляду. купувати наразі не збираюся: є важливіші задачі.

5 коментар(ів):

Nazar Bardiuk сказав...

Мені теж сподобалась ця серія ноутбуків від Dell, коли побачив версію "для розробників"

І до теми - недавно вийшла цікава стаття про те чому зараз невдалий час, щоб купувати ноутбук

івась тарасик сказав...

+nazar bardiuk о, дякую за посилання, якраз шукаю що почитати.

Diak сказав...

а мені шось останім часом Йоги подобаються))))

івась тарасик сказав...

переглянув декілька оглядів, детектував потенційну проблему з dell xps: 6 годин автономної роботи в режимі читання… і близько двох — під навантаженням =/

івась тарасик сказав...

братик збиткується з мене в електропошті: «не знав, що тобі подобається дизайн від епл… бо імхо той делл 1 в 1 пауербук від епла… точна копія!» — зараза =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›