їдьте і подивіться самі!

давненько ніц не писав у щоденник… знову настав такий період в житті, коли трішки занадто турбот, — наче й є трішки вільного часу, але творче натхнення (а щоденник для мене — це таки найперше натхнення, а не щоденний ритуал) потребує більше часу й розслабленого настрою.

тільки й стає цікавості, що переглядати по діагоналі стрічку в гуглоплюсах: час від часу таки трапляється щось варте відгуку.
цитата: «это ведь ни какая-то там германия, это финляндия здесь под боком, рядом с русской границей, и как другая планета!» (звідси)
ось так один з читачів ґазєти.ру коментує свою мандрівку до фінляндії.

тим часом десь тут поруч тенетами гуляє росіянська страшилка про норвегію… оповідь якоїсь росіянки, що там пожила, повернулася і дає інтерв’ю про те, які там жахи творяться. погугліть, знайдеться швидко — це буде перший результат у видачі по коротесенькому запиту «норвегия интервью», що вже наводить на думки…

…до чого веду: поїдьте і подивіться самі. основою совдепівської влади завше були мільйони, котрі нічого в житті не бачили, окрім як через призму совєцької медіамашини.

ця ж машина, очевидно, працює і сьогодні.

тепер назад до україни: коли я повертався через польщу зі шведської автомандрівки, контраст між польщею та україною так само вразив. і лише 23% громадян україни, якщо вірити статистиці («фокус», 26 квітня 2013, ст. 19), хоча б раз бували за кордоном, і щороку лише 5% населення виїздять за кордон — втім, тут включено і росію з білорусією, котрі я не вважаю «втечею з совка».

оновлення (11 липня 2013). до речі, я чомусь зовсім пропустив, що в бельгії, приміром, теж все дуже-дуже погано =)

5 коментар(ів):

HOT CINEMA NEWS сказав...
Адміністратор блогу видалив цей коментар.
Diak сказав...

В мене постійно таке відчуття як в того росіянина. Але коли то комусь розповідаєш, то ті хто не був і не знає, думають що я їм чомусь брешу, щоб їх принизити.

le_cha_sever сказав...

Про российскую страшилку про Норвегию. Раз страшилка - то там значить многое преувеличено в сторону нагнетания ужаса. Хотелось бы услышать от Вас опровержения. Для начала хотелось бы услышать:
1) сколько там прожили? (две недели туристом - не катит, в страшилке нет ни слова про то, что видит турист - хорошие дороги, красивые дома, улыбчивое население)
2) судились ли в Норвегии?
3) В какой садик/школу ходили в Норвегии ваши дети?
Если везде ответ отрицательный, то почему утверждаете, что это страшилка, а не правда?

івась тарасик сказав...

+le_cha_sever
> Раз страшилка - то там значить многое преувеличено в сторону нагнетания ужаса
страшилка — це не обов’язково перебільшення. це щось таке, що комусь зручно використовувати з метою налякати когось. а правда чи брехня, перебільшене чи лише очищене від усього позитивного — то вже залежить він наявного матеріалу.

> 1) 2) 3) перш ніж відпвісти на всі три запитання одним словом, — я чого раптом мова про норвегію? мій допис — не про норвегію. а про те, що одне харатерне інтерв’ю комусь, мабуть, цікаво було підняти в пошукових рейтингах (хоча тут я теж свічки не тримав), і от мені лише цікаво — чого раптом? невже всі ті люди, для кого це робиться, поголовно збиралися виїздити до норвегії чи, якщо брати ширше, до євроспілки? =)

> почему утверждаете, что это страшилка, а не правда?
читаємо вище, перечитуємо мій допис ще раз… і прозріваємо: я не казав, що це неправда. але казав, що страшилка. це питання термінології.

p.s. дякую за коментар. але мій щоденник мало читають, тож практичного сенсу тут щось отак красиво коментувати — нема. вам краще, мабуть, з користю проводити час на якихось новинарських сайтах, де ще відкрито коментування.

івась тарасик сказав...

до речі, я чомусь зовсім пропустив, що в бельгії, приміром, теж все дуже-дуже погано =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›