мароканський пиріг з морозивом

учора знову стукнуло. вік лічив калькулятором і «вгадав» не з першого разу — в тому сенсі, що довелося перевіряти, аж надто незвична якась цифра відобразилася.

миленька порадувала надзвичайно смачним мароканським пирогом з кедровими горішками та домашнім морозивом (фотопруф) — ням-ням, неймовірно смачно! заздріть.

з подарунками складно: вік такий, коли все, що справді хотілося в житті, вже або маєш, або втратило привабливість, — і ти просто не знаєш, що відповісти на запитання рідних «що подарувати?»; сам собі накупив трішки одягу в найближчому шопінг-молі, та й радію з того: виявляється, приємно мати собі якісь обновки.

тим часом «нова пошта» не на жарт дивує: відправлений ще 9 лютого з харкова картридж каретки (так, відправлений, я отримав номер накладної)… ще до цього часу в дорозі! вже чотири доби, гхм. а скоро ж весна. встигне доїхати?

переглянувши спогади матрасника про «звичайну справу»… ні, не побіг одразу за квитками, а пригадав, що давно хтів переглянути «тогохтопройшовкрізьвогонь». з’ясувалося, що існує сайт стрічки, і там навіть можна замовити dvd. замовив… позавчора — і досі чекаю або дзвінка, або ж хоч якогось повідомлення електропоштою. добре, що не платив авансом.

до речі, в наші часи, коли інтернет змінює життя а internet explorer втрачає релевантність… спроби сайтів на кшалт imdb.com завадити мені зберегти постер фільму, відключивши контекстне меню веб-оглядача — вже навіть не смішні. ці люди не можуть не знати про функцію вогнелиса tools > page info, котра дозволяє переглянути завантажені разом зі сторінкою медіа-файли і навіть має кнопочку save as? тепер знаєте і ви, якщо не знали раніше.

4 коментар(ів):

Piktor сказав...

Рецепт в студію!

івась тарасик сказав...

+piktor для мене самого рецепт є загадкою… як і все інше, що складніше простого запеченого в мікровельці м’яса =)

коли ж і справді цікаво — спробую вивідати в миленької =)

Diak сказав...

ВІтаю, і чудово розумію стосовно подарунків, зараз вони не приностять такої радості як коли. Такий вік і стан коли розумієш, що все що тобі можуть подарувати ти можеш собі купити сам, а якщо ще не купив то тобі це не конче потрібно. Хоча цього року мене дружина дуже здивувала і я отримав чи не найприємніший подарунок за остані років 10

івась тарасик сказав...

+piktor рецепт від юлії висоцької, а також візуалізація приготування схожого пирока від легенди ютюбів джеймі олівера. смачного =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›