малесенькі рупори пропаганди

хоч мені подобаються окремі пісні б.г., проте я ніколи не був справді палким його прихильником… частково через те, що «борис гребєнщіков — це будда», частково через його ліричний козлетон… але головним чином через те, що в юності я значно більше слухав цоя, а пізніше — значно більше депешів та пінк флойд.

сьогодні ж вранці випадково почув на радіо — останнім часом в період з 8:30 до 9:30 можу слухати лише «ностальжі», не в останнію чергу за сплячого в кутку олексія курілко, прізвище котрого знайоме всім, мабуть, прихильникам «чорного квадрату», — так от, почув на радіо акваріумський «поезд в огне». вирішив знайти на youtube, і знайшов таке…


…і я навіть не знаю, що сказати. хіба що: на моїй пам’яті радянська пропаганда завжди працювала саме ось так, перекручуючи все кимось сказане і зроблене у власний варіант (сюр)реальності. а сучасна росія хоч і не має пропагандистської машини, як такої — але їй вдалося перетворити мільйони малесеньких блогерів, фейсбукерів, ютюберів на малесенькі рупори пропаганди.

p.s. я додам, мабуть, що щиро і спокійно ненавиджу цих матюгальників. ось інша версія любительського кліпа до цієї пісні:


поновлення (8 лютого 2013). читачі підказують, що ось це оригінальний кліп до пісні:

2 коментар(ів):

Свят сказав...

я тоже начинал с Цоя, потом Агата потом ДМ а ейчас вообще ушёл в электронику,
только там сейчас ещё творят, в остальном всё коммерция и это печалька!
http://www.youtube.com/watch?v=UxU2xmjaRqE а вот оригинальный клип, мне он напоминает фильм "Комедия строгого режима" 1992г.

івась тарасик сказав...

+свят дякую, додам як p.p.s.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›