початок — половина справи?

з горем навпіл зняв один шатун, але далі не пішов — з тим зйомником, який мені залишив братик, я ризикував зірвати різьбу: голівка витискача виявилася трішки більшого діаметру, ніж квадратний отвір в чашці шатуна.

потрібні: нормальний витискач шатунів, густе мастило і фіксатор різьби. ну й рідке мастило для ланцюга (знадобиться навесні). завтра спробую завіятися до якоїсь із найближчих велокрамниць за всим цим добром.

10 коментар(ів):

Andrii Degeler сказав...

я б тобі порадив подивитись на dx.com — там можна купувати те, що потрібно не дуже терміново, помітно дешевше, ніж у крамницях.

івась тарасик сказав...

+andrii degeler кілька разів заглядав на ділекстрім, нічого не купував, щоправда. їде довго — мені бракує терпіння чекати =)

Yarema сказав...

Я скористаюся dx.com! Дяк за наводку. Єдине, що трафляє, що ніхто не може відслідкувати посилку у сервісі нашої чудової укрпошти.

А що, не можна позичити в когось потрібні інструменти?

івась тарасик сказав...

+yarema > А що, не можна позичити в когось потрібні інструменти?
найперше — не маю таких сусідів, по-друге — хочу мати своє, це ж частина вкрраїнського менталітету, чи не так? =)

івась тарасик сказав...

+andrii degeler & yarema щось там на dx.com дуже порожньо в департаменті велоінструментів… і половина з того, що є — з поміткою «розпродано». прикро.

jin сказав...

to @yarema: у нашій чудові укрпошті якраз усе гарно, після того, як посилка приїзджає в Україну — вона легко відстежується і приїзджає за ~3 дні. Але от, за скільки часу приїде в Україну — спрогнозувати неможливо, як і коли dx посилку таки відправить (мій досвід показує, що інколи відправляють через 2-3-4-6 дінв після повідомлення «відправлено», за поштовими штемпелями)

івась тарасик сказав...

+jin юро, власний досвід про укрпошту. щоправда відправлялася посилка без tracking number тощо. замовив мишки — чекаю, чекаю… нема. написав китайцям, вони знизали плечима, мовляв, відправляли ж, але гроші повернули. заодно замовив у них ще раз. за два чи три тижні (швидко цього разу) приїздить посилка, йду на пошту, там мені її віддають… і кажуть так зненацька: а на вас тут ще одна лежить, чого ж ви не приходите? чи треба казати, що повідомлення на попередню я в очі не бачив, інакше обов’язково прийшов би? коротше кажучи, отой перший пакет мене чекав близько двох місяців.

jin сказав...

До слова, нещодавно на Укрпошті з’явилась нова фішка — якщо вони знають твій номер телефону, присилають SMS про посилку чи бандероль. Для тих, хто орендує поштову скриньку пропонують (правда, за окрему плату) e-mail інформування про надходження кореспонденції у скриньку. Я, у цілому роботу Укрпошти задоволений, листи і бандеролі по Києву в середньому 3 дні, по Україні 4, рідше 5 днів, міжнародні відправлення також досить чітко (за умови, що вони взагалі дійшли до України). От тільки, так, не завжди паперові повідомлення приносять. Хоча твоя історія дивна, оскільки мали дати повторне повідомлення через деякий час

Diak сказав...

як будеш прикручувати шатуни, намасти вісь густою змазкою, і гарненько затягни болта, наступного разу обійдешся без витискача, роблю так вже кілька років ;)

івась тарасик сказав...

+diak diakую за підказку!

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›