gslhexybrb lkz irjkb gla!

мій онлайновий щоденник не є показовим ресурсом щодо статистики використання веб-оглядачів, на відміну від усяко-різних соціальних мереж, порно-порталів та онлайнових відео-звалищ… проте статистика цікава: останнім часом internet explorer вже просто втрачає релевантність

на скріншоті візуалізовано статистику відвідувань tivasyk@home за тиждень (веб-оглядач, кількість відвідувань, відсоток, діаграма).

смішних пошукових фраз, як ото бувало колись (і ще декому щастить до сьогодні) — практично не знайшов у звітах google analytics… ну так, браві правоохоронці (хз кому ще це може знадобитися) продовжують шукати «зображення дитячої порнографії» (вам сюди, шановні, потім сюди), а якісь затяті українофіли палають бажанням переглянути «вишиванка порно», але це вже банально… а більше нічого кумедного й не було. ну хіба що це:

gslhexybrb lkz irjkb gla

а! мене кличе ктулху?! але ні, там було би «ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'lyeh wgah'nagl fhtagn»… а  текстовий редактор і мінімальні навички швидкодруку латинкою швидко підказали: «підручники для школи пдф». нудно живемо, браття!

p.s. до речі, про національну комісію з моралі: вона нещодавно заборонила демонстрацію в україні тридцяти чотирьох фільмів… але забула опублікувати перелік. і як накажете тепер шукати цікаве в тенетах, не знаючи назв? от брали би приклад з сусідньої білорусії (щоправда, зараз їхній перелік кудись зник, але в тенетах можна знайти копію, хоча достовірність не гарантую).

2 коментар(ів):

None Smilodon сказав...

у мене довгий час головним був запит "як правильно єбатись".

івась тарасик сказав...

+none smilidon це говорить про дві речі. перше: інтернет таки впевнено прямує в село. друге: селянам досі бракує знань як правильно сформувати пошуковий запит, аби чимшвидше (і оминувши банки рефератів) втрапити на redtube.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›