до речі, на продовження теми онлайнових клавіатурних тренажерів: клаварог (klava.org) — досить просто оформлений, але приємний в усіх відношеннях сервіс, що реалізує найбільш правильну (нмсд) методику: на початковому рівні він пропонує набирати цілий рядок одного й того ж слова, що дозволяє краще запам’ятати відповідні клавіші, знизити відсоток помилок і підвищити ритмічність набору від самого початку навчання.

при цьому не має нічого зайвого… навіть статистики. не заморочується також вибором розкладок. що є правильно. тому рекомендую.

p.s. на жаль, підтримує лише три мови (англійська, російська, есперанто). але це більш ніж компенсується тим, про що сказано вище. окрім того, є всі шанси дочекатися підтримки української (можна проголосувати за пропозицію)

p.p.s. тут цікава збірка концептів від автора клаварог’а, а ось тут — його власний варіант. ну й «обкладинка» онлайнового щоденника, собі на примітку.

оновлено (02.02.2013) автор клаварог’а додав paypal як метод внести пожертву на розвиток, що значно спрощує задачу подякувати за чудовий тренажер… скористався одразу ж =)

2 коментар(ів):

івась тарасик сказав...

схоже, є шанси дочекатися підтримки української (можна проголосувати за пропозицію)

івась тарасик сказав...

автор клаварог’а додав paypal як метод внести пожертву на розвиток, що значно спрощує задачу подякувати за чудовий тренажер… скористався одразу ж =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›