результат чотирьох днів навчання швидкодруку латинкою за допомогою keybr.com: витративши фактично п’ять з половиною годин, наосліп друкую всю абетку зі швидкістю приблизно 24 слова на хвилину і з непоганою ритмікою (скріншот статистики), щоправда з однією-двома помилками на вправу в середньому.

для початку непогано. далі (себто в понеділок) — основна пунктуація та заголовні літери, тут вже знадобиться допомога adhesiontext.com, бо keybr.com дає лише базові вправи й дуже обмежені можливості з налаштування складності.

оновлено (20.01.2013) зненацька… keybr.com офлайн, зовсім! схоже, як би мені не подобалися онлайнові сервіси, доведеться згадати про klavaro.

оновлено (21.01.2013) а сьогодні, так само зненацька, keybr.com працює, хоч і через пень-колоду (глюк переадресації після авторизації)… але я вже наче розпробував klavaro, і він досить симпатичний. а ще знайшов tipp10.com.

4 коментар(ів):

Юра сказав...

>витративши фактично п’ять з половиною годин

Ти монстр! ;)

івась тарасик сказав...

ні, на той момент я ще не був монтр… от зараз — можна було б так і сказати, бо подужав усю основну латинку плюс основну пунктуацію плюс так-сяк цифри… якби не ці кляті помилки! на простенькому тексті — 25 слів на хвилину, але 20 помилок за 5 хвилин =/

jarofed сказав...

А що зі швидкістю друку кирилицею? Скільки слів?

івась тарасик сказав...

кирилицею навчився друкувать більш як 10 років тому, і відтоді не міряв… я завше гадав, що десь близько 300 знаків (50 слів) на хвилину, але… щойно мені підлий klavaro видав такий дивний і покручений текст на пробу, що я завалився на ньому… коли ж друкую «з голови» — друкую швидко, швидше за 300 с/хв, «гальмуючи», щоправда, на спеціальних символах та цифрах — ніколи не вчився їх друкувать правильно, треба виправляти.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›