два kindle’и і закон мерфі

маю пару запитань до всіх, хто давно і багато користується kindle’ами. не електронними читалками взагалі, а саме amazon’івськими пристроями та онлайновим сервісом.

припустімо, є дві читалки однієї моделі (kindle 4), придбані одночасно і підключені до одного профіля на amazon.com. на одну з них відіслав через поштову адресу @free.kindle.com книжечку в форматі pdf (ось цю, до речі), — вона «впала» на kindle і нормально відкрилася, з типовими обмеженнями pdf’а, включно з можливістю незручного масштабування сторінки, але не шрифта.

увага, перше питання: яким іншим хитрим способом я теоретично міг відіслати (і забути про це!) ту ж саму книжку на другий kindle, якщо туди вона впала в форматі ел. книжки і дозволяє масштабувати шрифт?!

можливо, це я так тестував запропонований юрком сметаною автоматизатор для dropbox’а, і проблема не з kindle’ом, а з моїм склерозом? гхм.

моє друге питання, я так підозрюю, буде риторичне, але не можу не озвучити. понарікавши на сірість екрану kindle’а в одному з попереднії дописів, я взяв ці ж дві читалки, включив і порівняв…

в повній відповідності до одного з часткових випадків закону мерфі, саме та з двох читалок, якою користуюся я сам, виявилася помітно сірішою — а друга досить біла й приємна. питання: якого біса вони різні?!

7 коментар(ів):

Анонім сказав...

на рахунок твої питань:
1) дуже рідко використовую кіндлівський мейл для отримання книг, майже ніколи :)
2) щодо екрану, то і в мене, і багатьох знайомих треті і четверті кіндли ... по екрану можу сказати, що в четвертого він яскравіший ніж в третього, але у всіх четвертих, які я бачив він абсолютно нормальний і однаковий ... може саме тобі не пощастило з девайсом?

івась тарасик сказав...

закон бутерброда на те й закон бутерброда, щоби ця фігня трапилася якраз зі мною =)

le_cha_sever сказав...

В третьем киндле экран со временем тоже серел, если много и быстро читаешь, надо было что-то делать (помоему - очищать экран). Потом появилась прошивка, которая автоматом очищала экран. Может и в 4 тоже самое? Точно, на жаль, уже не помню

івась тарасик сказав...

+le_cha_sever є така «галочка» в налаштуваннях. можливо, я її виключив у себе для економії заряду. спробую включити, дякую за підказку!

Юрій Сметана сказав...

прошивки точно однакові?

івась тарасик сказав...

+юрій сметана прошивки однакові — перевірив першою справою, взявши до рук обидва пристрої. на своєму включив щойно автооновлення екрану під час гортання — тепер погляну на автономність, а у наступні вихідні порівняю колір з «еталонним» взірцем =)

івась тарасик сказав...

схоже, знайшов пояснення першої проблеми: здається, таки засилав pdf на один з kindle’ів через автоматизатор wappwolf… відтворив на другому.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›