humble bundle здивував і порадував

нещодавно я розповідав ось так про storybundle: «по суті це humble indie bundle, тільки про книжки». вже більше не казатиму так, тому що…тепер є humble ebook bundle — це як storybundle, бо також про книжки!

ну чи життя не повне сюрпризів, га?

отже, це не жарт: нова збірка humble bundle пропонує цього разу не комп’ютерні забавки, а шість електронних книжок за ціною, яку визначате ви самі, — плюс ще дві бонусом, якщо ця ціна буде вища за середню на цей момент.

серед книжок є новинки від ніла геймана (в співавторстві з дейвом мак кіном) та корі докторова — вже заради них можна було б сміливо платити гроші (ось і ось чому).

«stranger things happen» келі лінк («дивніше трапляється» чи якось так) я колись читав, ця збірка непростих, незвично глибоких оповідань була свого часу доступна на сайті creative commons, де я свого часу шукав цікавенького почитати.

більше нічого зі списку не читав і не знаю — але буде нагода почитати. тому що humble ebook bundle я обов’язково придбаю.

і до речі нагадаю, що другий storybundle ще триває — до завершення 5 днів. не пропустіть.

p.s. виявляється, що корі докторов — куратор першого «книжкового» випуску humble bundle! читайте про це в нього на сайті.


5 коментар(ів):

pan.bibliotekar сказав...

Цікаво на скільки добре спрацьовує така модель продажів е-книг. У нас хтось щось подібне пробував?

івась тарасик сказав...

+pan.bibliotekar я теж ставив собі ті ж запитання. на перше з них отримав відповідь одного з авторів storybundle’а, ділився в щоденнику.

щодо другого — не певен на 100%,але гадаю, що ніхто ще не пробував, і що якби спробувать зараз — це був би тихенький пшик: не бачу в україні критичної маси одночасно а) зацікавлених, б) готових платити за те, що можна отримати даремно, в) у змозі платити карткою, а не готівкою.

третій світ в головах, а не в географічному розташуванні.

pan.bibliotekar сказав...

...у змозі платити карткою...

Можливо реальні якісь форми оплати через смс? З якого номеру надійде смс більше ніж у середньому - отримає бонус?..

Але також підозрюю, що пункт Б стримає багатьох потенційних клієнтів(

івась тарасик сказав...

+pan.bibliotekar
> Можливо реальні якісь форми оплати через смс?

гхм… особисто я не платив би sms’ками. і маю відчуття, що більшість співвітчизників теж не надто довіряють такій формі, головне через його певну нехорошу репутацію: судячи з кількости подібних розводів, перший-ліпший остап бендер може прийди до опсоса і укласти угоду на переказ грошей за такою схемою…

…тоді як оплата карткою через банк — це процес, котрий більш суворо регламентується і перевіряється. принаймні хочеться сподіватися на це =)

івась тарасик сказав...

упс, наплутав з родами. вибачайте.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›