новий редактор новин «літакценту»

стронґовський розповідає, що можна вітати нового редактора новин «літакценту». пішов я подивитися, що ж то за ресурс такий. не скажу, що я такий вже поціновувач довкола-літературних посиденьок… я просто люблю читати книжки, от і все. але дай-но поцікавлюся, гадаю собі.

відкрив. про літературу. з цікавого мені особисто в стрічці новин — хіба що згадка про нову українську книжку, яку називають не інакше як «перший український технотрилер».

гаразд, міркую собі, намагаюся знайти на сайті щось за ключовими словами «storybundle», «humble ebook bundle» чи, в розпачі, просто «bundle» — нічого, нічогісінько…

…три найцікавіші для мене літературні події залишилися поза увагою вкраїнського літературного порталу. але стронґовський пообіцяв «ставити найцікавіші новини з першоджерел всього світу, таким чином долаючи згубну практику пропонувати українським читачам тільки те, що можна піонерити перекладене сайтами північного сусіда». і просить надсилати йому посилання.

тож сподіватимуся скоропочитати й собі щось цікаве на «літакценті» =)

оновлення (19 жовтня 2012). відкоригував важливу неточність у дописі — дяка стронґовському за оперативний коментар!

оновлення (30 жовтня 2012). цікава новина на літакценті, як результат.

2 коментар(ів):

strng сказав...

про бандли в нас і справді нічого не чули. Навіть я все, що про них знаю - від тебе. Ми живемо в специфічних умовах, в яких людям, наче, і треба розповідати, що в світі робиться - видали, наприклад, Букера, але про шорт-ліст Букера вже писати нема резону, бо з нього в Україні не те, що ніхто не перекладався, а й не був чутий. Панятна, що треба виправляти, і це поступово робитиметься. Просто багато всього, і не дуже зрозуміло, з якого боку підходити.
І ще. Я редактор новин. Тільки новин. Не сайту в цілому. Ні.

івась тарасик сказав...

+strng дякую за коментар і поправку — виправився. p.s. допис народився головним чином через неможливість коментувати strng.org =/

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›