xfce став новим «старим» gnome’ом

стільничне середовище xfce вже давненько називають «новим gnome’ом», маючи на увазі використання бібліотек gtk+, дотримання класичної парадигми стільниці, стримане оформлення тощо.

тепер, схоже, остаточну крапку поставлено, xfce майже офіційно стала заміною gnome: debian приймає xfce в якості стандартної стільниці замість gnome 2.

ризикну прогнозувати, що цей крок ще викличе жваве обговорення противників та апологетів, але також що xfce стане фактично стандартною стільницею для багатьох debian-базованих дистрибутивів, а про старенького gnome’а поступово забудуть.

3 коментар(ів):

Юрій Сметана сказав...

На Ubuntu 12.04 встановив "Gnome Classic" — альтернативний вигляд нового "Gnome 3" що майже не відрізняється від звичного Gnome 2.

івась тарасик сказав...

+юрій сметана мені імпонує те, що розробники gnome спробували зробити щось нове. мене дивує те, що вони спробували це значно пізніше, ніж kde. мені очевидно, що в них (на цей момент ще) нічого не вийшло. можливо, з часом вони «витягли» б проект, як це сталося з kde.

але в kde не було замінника, як xfce — стабільний, базований на такому ж стабільному наборі бібліотек gtk+. тому в kde було більше часу.

сам я давно вже на xfce, перескочив саме з kde, оминувши gnome — головним чином завдяки тому, що довго користувався нетбуком, який не хотів тягти ані kde, ані gnome як слід. але новий gnome 3 спробував би залюбки… коли він стабілізується. тобто років через три-чотири, або ніколи…

p.s. і в kde не лякали користувачів своєю «системою» на кшалт kde os =)

Yarema сказав...

http://archlinux.org.ua/topic/484/gnome-3/ отут от цікаві думки щодо нового Гнома. Я 3 місяці використовував його, але в кінці кінців не зміг себе пересилити.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›